Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A co, gazujesz e30 Mpowera? :P

Na Orlenie, kazdy weekend. 10gr taniej na kazdym litrze jesli placone gotowka (nie dotyczy LPG)

E30 to auto weekendowe ;)

E39 szkoda mi na tą trase, więc kupuje jakiegos małolitrażowego bzyczka BMWCorsa czy cos, wiec bedą 2 auta weekendowe

co do znizki na Orlenie oferta wazna do konca wakacji, a na Biznestanku mamy po 8 gr codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to, że stoję przed wizją zagazowania również, bo nie jestem zwolennikiem gazu i szkoda mi motoru(bo gaz to do kuchenek),ale w obecnej sytuacji Państwo nie pozostawia mi wyboru:sad:

Czekaj bo jak paliwo będzie tak dalej szło do góry to pokochasz gaz:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie to, że stoję przed wizją zagazowania również, bo nie jestem zwolennikiem gazu i szkoda mi motoru(bo gaz to do kuchenek),ale w obecnej sytuacji Państwo nie pozostawia mi wyboru

to moze lepiej kupic jakies toczydlo z malolitrazowym silnikem + gaz (jak na takie cos przechodze chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze lepiej kupic jakies toczydlo z malolitrazowym silnikem + gaz (jak na takie cos przechodze chyba)

...i opłacać dwa Oc itd? Montaż gazu 2700-3000zł co za to kupisz? Szrota. Gdybym miał 4.4 L to bym tak zrobił, ale na razie NA RAZIE nie mam:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle nad, peugeot 206, nissan micra, opel corsa, jakas panda, czy inne max do 1.2 z gazem moge kupic do ok 6000, wiec zakup zwroci mi sie po 8-10 miesiacach

- dla mnie to czysty zysk

co do szrota - tak to wlasnie takie cos chce kupic , jak najtaniej byle mechanicznie sprawny

beemki zostaja na dalsze lub wieksze (ilosc osob) wyjazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peugeot 206

Zapomnij o Peżocie, masakra z awaryjnością, kumpel z Polkowic kupił nówkę w salonie i ciągle latał Golfem III swojej kobiety bo ten szajs non stop się psuł. Gdybym ja szukał czegoś małego powaznie pomyślałbym nad Toyotą Starlet. Od lat przewodzi w rankingu bezawaryjności. Montowana w Japonii a faktem nie do obalenia jest to, że małe, żółte rączki naprawdę lepiej montują auta niż w europejskich fabrykach.

Toyota Starlet - mała/wielka gwiazdeczka • Prezentacje • AutoCentrum.pl

Coś takiego

Oferta - Toyota Starlet - Witam mam do sprzedania bardzo ładną TOYOTE 1.3 benzyna + instalacja gazowa sekwencyjna zamontowana 16.06.2011 roku. Autko w świetny

Edytowane przez Forest
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ma racje przy jego codziennych kilometrach to co roku może zmieniać takiego knypka z LPG na następnego a i tak będzie do przodu :)

100km 7L ropy (5,70) = 39,90

100km 7L gazu (2,60) = 18,20

A Kosa dziennie z tego co wiem kręci koło 120km więc na jednym kursie do pracy oszczędza 20zł x 20 dni pracy = 400zł w kielni x 12 miechów 4800zł = jedno całe auto na LPG

heh nowy trend ... teraz już nie tylko instalacja się zwraca .... całe auto się zwraca po roku czasu lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa ma racje przy jego codziennych kilometrach to co roku może zmieniać takiego knypka z LPG na następnego a i tak będzie do przodu

100km 7L ropy (5,70) = 39,90

100km 7L gazu (2,60) = 18,20

A Kosa dziennie z tego co wiem kręci koło 120km więc na jednym kursie do pracy oszczędza 20zł x 20 dni pracy = 400zł w kielni x 12 miechów 4800zł = jedno całe auto na LPG

dodam tylko ze w miesiacach wrzesien-czerwiec jest to 6 dni w tyg, wiec auto takie moge zmienic co 6 mcy ;) ale to inny temat

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to słonko wyliczyłeś ???

Dolicz 2700-3000 + to co wydałeś na Bunie swoja to będzie ???

Chodzi mi o to, że lepiej zamontować gaz w już posiadanym samochodozie niż kupić oddzielnie auto i opłacać oc,przeglądy,dodatkowe miejsce w garażu itd. bo za cenę montażu gazu raczej kupi się ***** co nie jeździ. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel, ktory zajmuje sie montowaniem gazu poleca Pandzie, 1.2 w benie zagazowane pali o ile pamietam 8l gazu, poza tym jak na takie auto to zapitala, nie psuje sie, no kurde idealne auto jak ktos duzo jezdzi. Jechalem tym i bylem w milym zaskoczeniu, nawet calkiem fajnie sie to prowadzi i pomimo wysokich gabarytow w stosunku do dlugosci i szerokosci nie gibie sie na boki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość części w pandzie to porażka, amory, wydech wytrzymują z 50-60tys, myślę że dobra opcja to mimo wszystko wieśniak golf III, chociaż ja wolę sprawdzone e36 bynajmniej się to prowadzi jako tako w porównaniu z przednionapędowcami tyle że spali z 1-2l więcej niż golf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi Dzikiego sprawdził i silnik w stawienie dobrego gazu to koszt 2600zł po niedzieli jestem z nim ustawiony to chyba najlepsze wyjście bo po nowym roku to benzyna chyba przekroczy nawet 7złpytanie_bmw

Daj znać Staszek jak poszedł montaż, bo masz taki sam silnik jak ja i też się przymierzam. :)

A tak jak mówisz po nowym roku będzie nie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że ja żałuje że moje 320d nie będzie jeździło na oreadzie gdyż mam do niej dość dobry dostęp, w sumie busem tylko na tym śmigam :D Ceny paliw zapewne jeszcze sporo wzrosną gdyż nasz zachłanny kraj musi nas doić na każdym kroku dość słono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...