Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Poczytałem trochę niemieckie fora i z tego co tam wyczytałem to zarówno Van Wezel, Prasco (premium), Diederichs, Johns Autoteile i coś tam jeszcze są robione w Tajwanie. Każdy z nich ma tyle samo dobrych i złych opinii. Pojedyncze głosy chwaliły Diederichs i Van Wezel, ale znowu gdzie indziej te same firmy były wymieniane wśród tych kiepskich. Główny zarzut to oczywiście spasowanie i ponoć ostro zakończone krawędzie/cieńsza blacha. W ASO koło 1,2k zł. Ktoś ma dojścia i znizki? B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, szocha1991 napisał:

A dobra, nie zauważyłem, Hmm jakbyu ze żnikami zeszło niżej tysia to powiem szczerze, że jak ktoś buduje gruby projekt to cena akceptowalna uważam.

 

O tutaj mają chyba najniższą cenę (online):

https://www.aso-bmw.pl/product/view/id/29550/

 

Nie wiem czemu, ale po zalogowaniu się na konto gdzie mam zniżki na inne części (zniżka za podanie nick'u z forum przy rejestracji), na błotnik akurat nie ma wpływu. 

600-800 zł to by była dobra cena, bo to już by miało sens nawet nie planując auta zostawić na nie wiadomo ile lat. 

900-1000zł? To już tak jak napisałeś grubszy projekt albo plan na X lat do przodu.

1100-1200zł? Nie wiem, może kupić na zapas, schować i sprzedać drożej jak już dostanie nowego będzie graniczyć z cudem :D

 

Ok, jednak tutaj jest taniej:

https://czescidobmw.pl/partscatalogue/41357042323-oryginal-bmw,11-41357042323-FOEBMW-0-0-41357042323.aspx

Edytowane przez StormRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...