Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na sprzedaż BMW E34 2.5 TDS 143KM z oryginalnym przebiegiem 380 000km,w autko sporo zainwestowałem zregenerowałem turbosprężarke i pompe wtryskową,przy okazji wymieniłem świece żarowe,kpl.filtrów,olej silnikowy,tarcze i klocki hamulcowe(21.10.2011 zapłaciłem za taką przyjemność 2700zł faktura do wglądu)pare dni temu wymieniłem 2 wahacze. autko sprawne pali na półobrotu nieważne czy ciepły czy zimny.czysty zadbany,jest kilka rys.w bmw do zrobienia jest kilka pierdół np.wymienić kolejne 2 wahacze (2 wymieniłem ale dalej jest coś nie tak),wymienić lub spróbować doładować akumulator(już się męczy),pomalować maske(ktoś porysował). podłoga,progi niepognite,na karoseri zero korozji,ważne opłaty.sprzedam lub zamienie na ładne e30 lub na autko dla narzeczonej(e36) cena:3500zł Na wyposażeniu posiada:szyberdach,el.lusterka,zestaw glośników hi-fi (składający sie z 10 głośników i wzmacniacza),pakiet oświetleniowy wnętrza,wspomaganie,OBC 1,podłokietniki,podgrzewany zamek kierowcy,katalizator,ABS tel 505344422

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...