Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pierwszy. Wyciągasz szufladę z CD, wkładasz dodatkową baterię i masz ponad 3h pracy. bajka... Pod tym względem Dell nie ma konkurencji. Mój Cpt spadł ostatnio z ok 80 cm i ZERO pęknięć. Dodatkowo jest na chipsetach Intela, z innymi gryzą się kompy niektórych marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej coś więcej

hehe,znaczy chodzi mi o programy diagnostyczne,bo taki DIS np.już ma ponad 5Giga,a SSS Progman to troche ponad 30Giga,do tego inpa plus vmware,emulator głowicy,inne pierdółki,szukałbym z większym dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe,znaczy chodzi mi o programy diagnostyczne,bo taki DIS np.już ma ponad 5Giga,a SSS Progman to troche ponad 30Giga,do tego inpa plus vmware,emulator głowicy,inne pierdółki,szukałbym z większym dyskiem

dysk sie zmieni,z tego co mi mówił grzesiek ostatnio o disie to ,że trzeba min procka 1500,sporo ramu i to jest najważniejsze startowo bo dysk mam 200 w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko,jak masz dysk to pewnie,no to co ci Grzesiek mówił to prawda,ja mam procka 2,1 i 4Giga ramu,i też potrafi przymulić przy SSS,ale daje rade,aa,najlepiej,żeby miał wejście rs232,ale z nowszych to ciężko znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to spoko,jak masz dysk to pewnie,no to co ci Grzesiek mówił to prawda,ja mam procka 2,1 i 4Giga ramu,i też potrafi przymulić przy SSS,ale daje rade,aa,najlepiej,żeby miał wejście rs232,ale z nowszych to ciężko znaleźć

a taki :?:

HP 6560b i5-2410 8GB 500G HD6470 HD+ RS232 LG656EA (2025369569) - Aukcje internetowe Allegro

mordulec,jeżeli mam wydawać wiecej nić 600 zł to kupie takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale to towar dla mas. Jednak jeżdżąc po Europie i przebywając głównie w towarzystwie pracowników grupy VAG i ich usługodawców niepodzielnie królują Delle. Cena w tym przypadku naprawdę rekompensuje jakość. Jest jeszcze śladowa ilość Siemensów (ale nie Fujitsu-Siemens) - ten sprzęt to masakra cenowa ale są naprawdę niezniszczane i pracują z nimi głównie chłopaki na halach produkcyjnych (programiści, automatycy itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

czy taki dell D610 nadaje się do diagnostyki ? Dell D610 Zadbany OKAZJA ! ! ! (2500634347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i czy to jest dobra cena jeśli się nadaje ? bo ja w lapkach zielony jestem :) szukam lapka tylko i wyłącznie do diagnostyki do niczego innego raczej służył nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...