Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73

mariusz,ja ci powiem tak,kupiłem zlomka za 50 zł na allegro,z Windowsem 2000,nie pamiętam danych,ale cienizna totalna,jedyne co,to bateria nie trzyma,ale i tak leży w garażu,mam na nim inpe ,ncsa,i latają aż miło,więc jeśli ma to być lapek do garażu,to szukałbym tańszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

do diagnostyki będzie w zupełności wystarczający, co do ceny to nie wiem czy dobra...

gdybyś wiedział co ja używam to byłbyś w szoku :) ... no to Ci powiem ;)

Toshiba z Pentium III 600MHz, 320MB RAMu i dysk 40GB

lata na tym INPA, DIS i jakieś tam inne programy typu Autodata itp... :) ale dysk przydałby się większy bo mam chrapkę na SSS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty może znasz jakiegoś gościa co ma na zbyciu takiego złomka ? :lol: prześledziłem twoje tematy w diagnostyce i widze że jesteś magik uklon_bmw nawet zdalnie robisz szok :shock: trzeba się rozwijać :lol: 23 lata pracuje w zawodzie elektryka ale do tej pory nie bawiłem się w diagnostykę z tego co piszecie to dobry jest dell tylko właśnie antyk z portem rs:-P ewentualnie jak coś znajdziesz w necie podeślij link z góry będę wdzięczny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie pytanko mam lapka ASUS x73s oczywiscie niema portu rs232 uzywam go glownie do neta, a pytanko to czy moge na niego wgrac INPA 5.0.1 oraz EDIABAS 6.4.7 , i czy nie bedzie to kolidowalo z reszta programow i czy wogule bez rs232 jest sens bawienia sie interfejsem

Interfejs Kabel Diagnostyczny USB BMW DIS INPA PL (2583690099) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu jest kabel (chyba pelny program PL) niby tak pisza OPLACA sie wogule (brakuje e36)

czy moze lepiej pisac do dirty.73 user-online.pngbeaver79 user-offline.pnggrzesiek2304 i u kolegow szukac pomocy co i jak? uklon_bmwuklon_bmwuklon_bmw

a jakie dokladnie programy powinnienem zgromadzic do takich diagnoz

autka to e36, e46, e39 (takie akurat sa na stanie w rodzinie) i moze kiedys e60/61 oraz e90

do nich chcialbym miec dostep :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kabelek odpuść,tobie potrzebny w sumie taki sam,ale + przejściówka na 20 pin,obsłużysz tym wszystkie wymienione modele(do 2007r),tym lapkiem polecisz e46 i e39,do e36 potrzebujesz karty PCMCIA(tu uderz do Grześka,wyjaśni temat)i też polecisz,co poza tym?pobieraj i instaluj(jakiego windowsa masz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIN 7 premium

ale to jest 32 bit?Grechu ma chyba tylko na RSa,tobie potrzebne na usb i karta,ale nie każda idzie(napewno Argosy pojedyńcza),ale temat z kartą Grzechu ma właśnie opanowany

będziesz miał problemy-pisz na PW,damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, na chwile obecną oferuję tylko ADS pod RS232 :) starszy lapek + ADS i będziesz Pan zadowolony :) natomiast do e60 e90 wypadało by juz mieć co najmniej K+D CAN który też pociągnie e39, e46... ale starszych (jak zresztą każdy usb) nie pociągnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
powiem tak-nie wiem,czy oryginalnie pod DISa taki nie idzieczyli jak najbardziej tak

idzie, idzie :) plus tego lapka jest taki że można na nim natywnie (bezpośrednio) zainstalować DISa, ale wtedy będzie działał tylko z głowicą (GT1, OPS) a do zwykłego fejsa i tak trzeba stawiać DISa na VM, ale tak czy siak lapek jak najbardziej OK, pożądany sprzęt, jak masz możliwość kupić go w miarę tanio to nie zastanawiał bym się na Twoim miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Intel Pentium 4, 512MB RAM, dysk 120GB, radeon 7500 16mb

ho ho, taki sprzęt do garażu to mi się po nocach śni :lol:

będzie idealny, tak więc czekam na dostawę ;)

DIS troche przymuli,ale taki jego urok

początkowo myślałem że mam za starego kompa że DIS mi tak muli...

ale po instalacji na domowym lapku 3.2GHz i 4GB RAM szału też nie zrobił

taka jego natura ;)

Edytowane przez grzesiek2304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...