Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wadą precyzyjnych wtryskiwaczy z górnej póły jest to że kleją jeśli dostają syfu i tu kończy się ich precyzja.Zaletą to że zejść można myślę ok. 1L przy spalaniu ale to w czasie kiedy jeszcze nie kleją. Dlatego reduktor musi termicznie być w nienagannym stanie zresztą termicznie dotyczy to wszystkich reduktorów dla wszystkich rodzajów wtryskiwaczy.Tu również jest spory problem,niektórzy monterzy podpinają się z reduktorem pod ogrzewanie przepustnicy,prościej,szybciej,głupiej...silnik pracuje,auto jeździ.Przy 16o km wspomoże się benzyną i gra.A potem się dziwią...no chol.era mam hany po 200pln za 1szt,reduktor do 350KM(który obrobi 200KM) a silnik pierdzi a nie jedzie po 20000km z lpg-ale ch.ukowo.Gaz jest do bani,po co się w to pakowałem,itp.A koleś obok śmiga na waltekach juz 10rok zrobił juz 180000km,zrobił 2 regeneracje waldemarów za 100pln i kula dalej:)Jak tak sobie przeglądam te wszystkie "wtryskiwacze" to całkiem dobrze plasują się zwykłe budżetowe OMVL REG FAST.Pykłem na nich juz 28000 i nic.Nawet jeśli klękną po 80000 i nawet jeśli zrezygnujemy z zestawu naprawczego i zakupimy nową całą listwe(4szt) to cena jest smieszna.Co najlepsze to dają spokojnie radę z czasami wtrysków w beemkach.Trzeba sobie przekalkulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gitara :)

Mi padla przeplywka i nawet nie zauwazylem roznicy w osiagach, dopiero jak ustawilem sie do 240km/h z E46 330Ci to zrozumialem, ze cos jest nie tak bo do samego konca byla pol auta przedemna :D niedlugo wrzuce do swojej galerii cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...