Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Duzy problem z pompą od wspomagania.. bmw e34 524 Td


kojakoss

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem jak by to napisac ..... wymienialem pasek klinowy od altenratora do visco ... ale musialem sciagnac pasek od pompy wspomagania, pasek założyłem ale teraz nie moge naciagnac pompy zeby naciagnac pasek ... poniewaz zabki na prowadnicy sa wywalone ... na maxa i nie wiem co mam zrobic bo probuje szarpac pompe a ona nie chce nawet drgnac i nie wiem co teraz zrobic bo jezdze bez wspomagania ... macie jakis sposob na to zeby cofnąc te pompe jakos tak zeby naciagnoc pasek i na prowadnice zaloze podkladke z dobra nakretka i może to jakos bedzie trzymać ... Pomocy dzięki z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chodzi Tobie o ząbki na prowadnicy do naciągania? U mnie jak założyłem wspome okazało się, że mam tą samą przypadłość i tego co pamiętam to odwróciłem całe to ramię o 180 stopni :-P i gra do dziś.

Dokładnie Kolego o to mi chodzi nie wpadlem na to ale musze zobaczyc na te blaszke zaraz zejde do auta po nia bo z tego co pamietam to po srodku jakos mam wytarte te zabki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

nie wiem dokładnie,jak to wygląda,ale domyślam się,że tak samo,jak miałem w e28,tyle,że tam to było na alternatorze(prowadnica z ząbkami,do napinania paska),ja to robiłem tak,wymontowałem ją,dałem do spawania(resztki ząbków wyszlifowałem,spawacz dospawał mi taki paseczek z blachy,pilnik i jechałem ząbki od nowa)troche roboty,ale zdało egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...