Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec

Jak tak wszyscy ministrowie w naszym rządzie obejmują urząd i zaczynają się uczyć to nóż się w kieszeni otwiera ....

[video=youtube;HvAs1pS53nM]

To tak samo jakby powierzyć specjaliście inżynierowi od budowy maszyn powierzyć przeprowadzenie operacji wycięcia wyrostka .... obydwaj ukończyli studia wyższe .... ale ich umiejętności są totalnie inne .... owszem po pewnym czasie "NAUKI" jeden i drugi pewnie opanowali by umiejętności tego drugiego .... ale to chyba nie o to chodzi :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra dobra, ale wydaje mi sie ze "minister" powinien miec wokol siebie ludzi tzw. doradztwo, a zadawanie tego typu pytan jest dla mnie tak samo powazne jak zaproszenie przez Lisa Koroniewskiej i Cichopek w roli głównych ekspertów ds. wychowania dzieci,

niech zapyta jeszcze jak sie nazywa piłkarski klub sportowy w Dzierżoniowe... no jak to nie wie ?

dlatego w kraju mamy DECENTRALIZACJE zadań

propuję obsadzić wać Pana Lato lub Tomaszewskiego, toć to sportowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Kosa nie do końca zrozumiałeś chyba o co mi chodziło ..... owszem sprawa tego że nie orientuje się w kompletnie w sprawach sportu to jedno .... istotą tego tematu jest jej KŁAMSTWO .... że już się tym zajmują .... skoro ktoś kłamie w żywe oczy i się uśmiecha przy tym to sory batory ale nie róbmy z siebie idiotów , to ma być kompetentny urzędnik ??

Co do sportowców to rozumiem , że napisałeś to w formie ironii .... też tych panów kompletnie nie widzę w takiej pracy .... potrzebny jest normalny menadżer który orientuje się w temacie którym się zajmuje ..... a Pani Mucha mimo że jest po jakiejś tam ekonomii to sory ale w temacie sportu w żaden sposób się nie odnajduje a na to pytanie z Hokejem wystarczyło odpowiedzieć prawdę .... że NIE WIEM :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odniosłem się do tekstu

specjaliście inżynierowi od budowy maszyn powierzyć przeprowadzenie operacji wycięcia wyrostka

ale to co piszesz to tak, popieram ale tak jest najprosciej powiedziec i takie teksty slyszy sie WSZĘDZIE ;) gra na czas

tak tak, juz to robimy

tak, juz wyjechałem

tak juz gotowe,

....

lolollolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to norma pokazał nam Donald w sprawie ACTA , NFZ a teraz będzie reforma emerytalna.

Ciekawe co jeszcze skopią.

Podziękujmy rządzącym za to że narzekają rękami tych co pracóją na emerytury ludzi (nie polaków) za granicą.

Bo w tym kraju normalny człowiek wywala z siebie flaki i tak mają go za nic.

Zamiast tego zabrali by posłom emerytury przecież to funkcja społeczna i ok Emerytura po 60 roku życia a nie jak robią kadencja lub 2 i na Emeryturkę.

takim sposobem nas okradają i nikt tego nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że rząd zaczyna zapierdzielać w dół równi pochyłej. Pytanie, gdyby został obalony czy Polacy mają szansę na normalnych przedstawicieli, którzy potrafią zadbać o przyszłość naszą i naszych dzieci? Nie wyobrażam sobie że na stołkach zasiądzi partia jarka bo wtedy to się chyba wyprowadzę w pierony z tego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba człowieka, który by ogarniał 3 ligę hokeja na trawie, 4 ligę krykieta i międzyokręgówki w piłce wodnej. Nie wydaję mi się, zresztą, żeby takie wiadomości były potrzebne ministrowi sportu. Ale idąc dalej tym tropem po co nam minister sportu. Każda dyscyplina ma swój związek i każdy związek powinien martwić się o siebie (wychowywać młodzież, budować obiekty itd.) i zarabiać na siebie (promować się na wychowanej młodzieży i zarabiać na jej kontraktach itp). Nie rozumiem po co im miała by być pomoc Państwa.

Co do drugiego postulatu, Kłamstwo jest czymś naturalnym dla polityków, a dobry polityk powinien się cechować tym, że umie skutecznie je ukryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo, coś mi się obiło o uszy, że minister sprawiedliwości nie jest z wykształcenia prawnikiem. Jasne, że maja sztab ludzi, itd. Ale do ****y nędzy trzeba chyba mieć jakiekolwiek pojęcie o resorcie którym się kieruje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za Forest na premiera :) moje poparcie masz bo nikogo w tym kraju już nie widzę na lepszego kandydata z tych rządzących obecnie i kiedyś

Tyyy, Forest. Wlasnie zostales pojechany :) Z cyklu glosujmy na Foresta, bo nikogu lepszego juz i tak nie znajdziemy... :P

Co do Muchy. Dzisiaj byla rozmowa, juz nie pamietam z kim, w tokFM. Madrze powiedzieli. Ona po prostu jest na nie odpowiednim stanowisku. Ona nadawalaby sie nie na premiera sportu, lecz na przedstawiciela. Czyli inni kieruja ministerstwem, podejmuja decyzje, a ona to wszystko oglasza, jest przedstawicielem ich decyzji, cos w stylu ambasadora sportu. Kuuurrwa, i kolejne stanowisko dla jakiegos polityka :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyyy, Forest. Wlasnie zostales pojechany Z cyklu glosujmy na Foresta, bo nikogu lepszego juz i tak nie znajdziemy...

Generalnie mam to gdzieś :mrgreen: Na najbliższym spocie zbieram podpisy pod petycją "Forest na premiera" :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...