Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

W przyszlym tygodniu juz beda testy na poldku 1.6 :D jezdze do pracy z kumplem ktory jest mechanikiem, cos mu na pomknalem, o HHO, w ostatni weekend sam robil male testy w garazu, zalapal temat, zamowil potrzebne materialy i naj blizszy weekend bedzie montowal w POLDKU, wiec praktyka bede mial z pierwszej reki. :) Zobaczymy czy bedzie ekonomiczniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy swoją drogą to, że coś nie wchodzi w obieg tzw. wielkich koncernów czy WIODĄCYCH FIRM, które to rozdają karty na rynku światowym blokując patentowanie właśnie takich NOWINEK naukowcyh to procedens trwający już od lat, który się nie zmienia, DALCZEGO ?

Bo właśnie te osoby, trzymają łape na swoich projektach bo to by tłuc kase - WYKLUCZAJĄC KONKURENCJE. Nie dopuszczenie do opatentowania, a co ważniejsze do włożenia pieniędzy w taki projekt leży w ich kwesti. Wiadomo już od dawne, że pierwsze silnik wodorowe były w planach już w latach 50 XX wieku. Tylko wtedy Ci ludzie doskonale zdawali sobie sprawę, że to tylko ich osłabi, a zawężenie alternatywy do ropy i benzyny pozwoli im zbijąć fortunę do końca zasobów ziemskich, czyli de facto jeszcze jakieś 20 - 25 lat i eldorado RAFINERII się skończy !!! - jest to logiczne i oczywiste.

Żeby podać wam Polski przykład zobaczcie naszego rodaka, który to ustanowił tzw. 4 prawo Netwona i od lat jest autorem ZDERZAKA, KTÓRY POCHŁANIA 95% ENERGI !!!

Nikt mu nie chce przez LATA dać patentu na ten wynalazek bo wszystkie firmy samochodwe musiały by odkupywać go lub płacić za jego stosowanie, a to są ogromne pieniądze za wyścigiem ku osiągnięciu MONOPOLU.

Swoją drogą było by mniej poszkodowanych w wypadkach co się wiążę z mniejymi szkodami, czyli blacharze, mechanicy i cała reszta przemysłu MOTORYZACYJNEGO by na tym straciła, tylko dlatego, że powstało coś takiego !!!

Nie tyczy się to tylko samochodów ale wszelkich innych branży np: windy czy praca na wysokości lub budownictwo. Teraz jak winda spadnie z ludzmi z 4 piętra to wszyscy giną !!! dzięki temu pochłaniaczowi energi kinetycznej przeżyli by wszyscy.

A Panowie z wielkich korporacji nie mogli by dopuścić do czegoś takiego ? bo kto by na tym stracił ? Odp nasuwa się prosta...

Obczajcie sobie reportoaż - sorry za OT...

Polski geniusz Lucjan Łągiewka-Pochłaniacz energii kinetycznej - YouTube

- z tą szkalnką to mnie rozwaliło :):-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

ALn dokładnie tak jak piszesz .... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasiorę.

Z Łągiewką to jest teraz chyba zadymka z Angolami z Cambridge o to kto to wymyślił , bo angole to opatentowali .... a Łągiewce ciągle odmawiano patentu.

Co do wodoru to , nikt nie chce tutaj zbudować perpetum mobile , ale jeśli da radę faktycznie wzmocnić silnik poprzez bogatszą mieszankę to czemu nie .... w końcu woda raczej jest nieporównywalnie tańsza niż paliwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i tak, piszę szczególnie do tych niedowiarków co pisali że HHO to badziew i że nie działa.

mam 730d paliła ile paliła koło 10l

poszukałem, podzwoniłem, popytałem i nie radzę kupować tanich zestawów z All... za 300 czy 500 zł

ja kupiłem zestaw kompletny za 1300 zł

nie wiem ile mam teraz więcej mocy bo nie mierzyłem ale więcej mam bo to czuć, nie żeby nie wiem co ale jest elastyczniej

silnik przestał jakby trochę klekotać (ciszej chodzi)

zdecydowanie lepiej odpala

przy średniej jeździe (trochę miasta, trochę trasy) po przejechaniu 2700 km spalił 183 L Dieselka

z mojej kalkulacji wychodzi spalanie 6,77 literka na setkę :D

i jest zajefajnie :D

PS leje się wodę destylowaną (muszę destylarkę kupić sobie) i chlorek potasu który można kupić w niemal każdyn sklepie z chemią gospodarczą.

Aa i jeszcze poszło mi prawie 3 L wody destylowanej

Panowie duże spalanie w BMW to już "bajka" :DDD

teraz to ja sobie kupię 740i !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już odpowiadam

Kit DC3000 - HHO generator (2192697813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

polecam tego typu generatory

szczerze mówiąc nie wierzę w skuteczność tanich robionych metodą chałupniczą i sam bym takiego nie założył

te są OK

najlepiej zadzwonić do kolesia z podanej aukcji i on wszystko wyjaśni co i jak i dobierze odpowiedni model do waszego autka

montuje się to bardzo prosto a wręcz banalnie dla ludzi którzy lubią sobie pogrzebać w aucie

demontaż to kilkanaście minut i nie ma żadnego nawet najmniejszego śladu że cokolwiek było robione

nie wiem czemu miałbym to zdejmować przed przeglądem?? nie łamię przepisów !

przecież mogę sobie nasikać do baku jeśli chcę i co komu do tego? emisja spalin jest mniejsza więc ja nie widzę problemu

jak ktoś się do mnie dowali to wtedy się martwił będę

a i jeszcze jedno im lepszy stan silnika tym lepiej (niższe zużycie paliwa)

a dla niedowiarków... nie zauważyliście że wasze auta czasami jakoś dziwnie lepiej jeżdżą? lepiej się zbierają, ciszej i elastyczniej pracują? na pewno TAK, to zwróćcie wtedy uwagę na warunki pogodowe, mgła, deszcz, tuż po burzy itd

a dzieje się tak gdyż powietrze jest wtedy bardzo wilgotne i w postaci pary wodnej duże ilości wodoru dostają się do komór spalania

w taki właśnie sposób narodził się pomysł z zasilaniem silników spalinowych gazem HHO

nikogo nie namawiam, nie wiem jaki to ma wpływ na silnik, w stanach ludzie od 15 lat na tym jeżdżą i nic się chyba nie dzieje

seryjnie nie zaczną tego szybko montować bo NA WODĘ DESTYLOWANĄ NIE MA AKCYZY !!!

czemu paliwa idą w górę? HHO zmniejsza zużycie paliwa średnio o 30%, jak cena paliw będzie wyższa o 30% niż obecnie to wpływy z akcyzy paliwowej pozostaną bez zmian!!

jako ciekawostkę dodam że istnieje już silnik w 100% zasilany gazem HHO

powiem tak, dzwońcie do kolesia z aukcji i pytajcie, a później piszcie jak to śmiga u was i o ile udało się wam zmniejszyć spalanie

ja jeżdżę autem do Norwegii, po dwóch przejazdach zwraca mi się całkowity koszt instalacji, ja zestaw kupiłem przez znajomego z Nieniec ale jest niemal identyczny jeśli nie identyczny jak na powyższej aukcji.

a i jeszcze ważna informacja, jeśli chcemy w każdej chwili możemy odłączyć instalację i jeździć jak do tej pory, nie trzeba nic wyjmować nawet z samochodu poza bezpiecznikiem od HHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to brzmi. Jestem jakoś sceptycznie do tego nastawiony, ale po przeczytaniu opinii kolegi bmw 730i myśle ze to fajny wynalazek. oczywiście wiadomo ze trzeba przejechać troche kmów zeby sie to zwróciło ale jeśli działa to chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu macie warsztaty w polsce które już zakładają instalacje HHO:

1. Auto - Gaz ATES Rybnik, ul. Świerklańska 5, tel. 503 949 821, Auto-Gaz Ates Rybnik - montaż i serwis instalacji gazowych LPG, elektromechanika i mechanika pojazdowa

2. V-MAX, Imielin 41-407, ul. Imielińska 130, tel. 504 112 300

3. EKSON Longin Czarzasty, Warszawa 04-266, ul. Świetlicka 35, tel. (022) 879 99 42, 502 624 089

4. MOTORAD Leszek Suchecki, Radom 26-600, ul. Warszawska 183, tel. 601 251 100

5. AUTOZAM Maciej Zieliński, Warszawa 01-466, ul. Powstańców Śląskich 80b, tel. (022) 665 00 55

6. AUTO - BAST Bastecki Mariusz, Ciechanów 06-400, ul. Niechodzka 13, tel. 501 664 889

7. P.P.H.U. PARCUS SYSTEM, Kraków 30-499, ul. Kłuszyńska 17, tel. 504 496 137

8. AG EXPERT Krzysztof Krzysztofik, Gdynia 81-531, ul. Wielkopolska 242, tel. (0 58 ) 664 91 22

9. Stachowicz i s-ka sp.j, Wrocław, ul. Objazdowa 73, tel. 885 731 032

10. AREX A & D, Głogów 67-200, ul. Kościelna 4/2, tel. 500 016 004

11. YAKUZA Marek Grabowski, Bydgoszcz 85-309, ul. Strzelecka 73, tel. 505 023 023

12. MAX CAR TUNING sp. z o.O. Bydgoszcz 85-085, ul. Fordońska 136

13. ADAS Adam Ogłoza, Sulejów 97-330, Kłudzice 79a, tel. 512 048 511

14. VIMUS Przemysław Musiał, Pabianice 95-200, tel. 606 764 897

15. ECOTIR S.C. Zielona Góra 65-001, ul. Gorzowska 14, tel. ( 068 ) 322 2858, 532 802 266

16. Auto Elektronika Samochodowa Waldemar Jędrzejczyk, Zielona Góra 65-001, ul. Lechitów 2, tel. ( 068 ) 453 96 96

17. OLIKON Andrzej Nowak, Kielce 25-671, ul. Batalionów Chłopskich 300, tel. 668 025 447

18. MS - Motors 4x4 Michał Szewczyk, Końskie 26-200, ul. Młyńska 11, tel. 604 232 922

19. Z.H.P.U.G. Nagadowski, Pobiedzińska 62-010, ul. Kolejowa 16a, tel. 509 918 023

20. WALDEX Renata Szostak, Krasnystaw 22-300, ul. Poniatowskiego 8, tel. 501 256 155

Dzwońcie i pytajcie, na pewno któryś jest w waszej okolicy

i faktycznie pytałem znajomego diagnostę dzisiaj, nie ma szans żeby podbił przegląd z HHO, policja również może zwinąć nam dowód jak to znajdzie, co łatwe nie jest jak się dobrze zrobi, ale jednak, powód brak homologacji, ja jednak problemu nie widzę żeby z tym nadal jeździć, to dosłownie mały zbiorniczek na wodę i mały generatorek którego nie widać, wystarczy założyć czarne węże żeby się w oczy nie rzucały i nikt nigdy nam tego nie znajdzie ;P

schemat podpięcia HHO DC 3000

http://www.hho-plus.com/e-book/DC3000_english_2011.pdf

w tej instrukcji przejdźcie niżej do strony 25, na głównym rysunku w czerwonej ramce jest aktualny odcinek którym się zajmujemy, następnie elementy zestawu które będą nam potrzebne go jego montażu oraz kolejno co i gdzie wpinamy, i tak po kolei na kolejnych stronach następne odcinki instalacji, nie ma bata żeby coś zrobić nie tak i każdy da sobie z tym radę!!

i na koniec strona producenta żeby kupić zestaw za nieco połowę polskiej ceny z Allegro :) DC 3000 na All.. 1300 zł a tu za 195 Euro

HHO PLUS - HHO PLUS Fuel Saving Efficiency Emissions Reduction

Edytowane przez BMW 730d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek chwilowo nie mam jak zrobić, a co do reklamy, nie ja to sprzedaję!

macie linki na Allegro lub dla ambitnych do producenta, jest o wiele taniej

czy ktoś wierzy czy nie to jego sprawa i czy założy zestaw również

ja piszę tylko że to działa i to za***iście

dzwoń do jakiegoś warsztatu z listy i pytaj

nie wiem z jakiej firmy oni biorą instalacje, ale pewnie z pewnego źródla

co do zdjęć, nie jestem w polsce i nie mam tu aparatu, a z tela nie mam jak przesłać zdjęcia na kompa

poza tym nic nowego nie zobaczycie, mały biały zbiorniczek i czarna puszeczja podobna do małego filtra oleju i to wszystko, wygląda wszystko jak w tej instrukcji montażu bo to właśnie taki zestaw, ze względu na pojemność silnika ja mam DC3000, na stronie producenta są podane przy każdym modelu pojemności silników do jakich zestaw jest dedykowany

dodam tylko że w stanach cała masa aut na tym śmiga,

pierwsza seryjnie wypuszczona na rynek w STANACH Honda z napędem wodorowym

Czy to działa

Edytowane przez BMW 730d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
może jestem przewrażliwiony,ale reklamą mi tu jedzie,wrzuć fotki swojego auta z tym ustrojstwem

.... heh mi się też jakiś sceptycyzm włączył ....

co do zdjęć, nie jestem w polsce i nie mam tu aparatu, a z tela nie mam jak przesłać zdjęcia na kompa

Piszesz jakby Norwegia była murzyńską wioską i nikt nie miał cyfraka żeby zrobić fotę ..... pożycz od kogoś , ewentualnie napisz w którym regionie mieszkasz to może ktoś z forumowiczów do Ciebie podjedzie i porobi zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczely sie testy na polonezie:D na raze nie zauwazylismy 'wielkich zmiany" choc wydaje sie ze silnik troche ciszej pracuje, Jesli chodzi o spalanie to napisze pozniej, poniewaz kolega meczyl auto na analizie spalin i pomiar bylby nie adekwatny. Niebawem dam znac, ale nie ma co sie nastawiac, raczej nie bedzie duzej roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...