Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi ci o prowadnice szyby to najpierw musisz zdjac boczek w drzwiach zeby sie do tego dostac. jak to zrobisz to bedziesz mial wtedy wsztsko na dloni... jesli chcesz wyjac pozioma prowadnice szyby to wystarczy ze wysuniesz ja ze slizgow ktore wczesniej musisz wypiac z uchytow ramienia sulniczka do opuszczania i podnoszenia szyby. nie jestem pewien czy w e34 jest tak jak pisze ale kiedys rozbieralem caly mechanizm w e36 a podejrzewam ze bedzie podobnie :D powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RealOEM.com   BMW E34 525i Mechanizm szyby drzwi przednich

Jezeli to taka prowadnica to nie ma z tym wielkiej filozofi ( tak jak Mati pisal) , Tylko zwroc uwage czy lapy mechanizmu sa proste.Ja mialem w e 36 krzywe przez co polamaly mi sie slizgi i wymiana na nowe nic nie dala trzeba bylo wymienic caly mechaniz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz od razu kupić zatrzaski szyby, bo jest praktycznie niemożliwe, żeby je wyciągnąć nie łamiąc. Tania rzecz, bo ok 5zł sztuka, a nie polecam zakładać pękniętych. Sam popełniłem ten błąd i szyba spadła z zatrzasku. Jeśli będziesz musiał wyciągnąć mechanizm podnośnika szyby zaopatrz się w ostre wiertło 12-14mm do metalu, bo jest przynitowany. Zamiast nitów zastosuj sześciokątne śruby M6x10 z nakrętkami. Tego co pamiętam są 4 nity. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo się Panowie sprecyzowałem , mając na myśli prowadnice nie chodziło mi o otwieranie i zamykanie szyby czyli prowadnicę poziomą tylko o prowadnice pionową w której porusza się szyba , sprawa u mnie wygląda tak że drzwi zostały szarpniente i wyrwał się ogranicznik z kawałkiem blachy z drzwi a następnie drzwi zostały zamkniente i ten ogranicznik uderzył w tą prowadnicę szyby i ją poprostu wygioł więc chodzi mi o tą prowadnicę boczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...