Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zazwyczaj nie wyjeżdżam butli do końca, ale ostatnio mi się zdarzyło i ku mojemu zdziwieniu weszło tylko 38 litrów! Z tego co pamiętam kiedyś wchodziło koło 41/42 litry na pustej butli. Pisząc pusta butla mam na myśli, że instalacja automatycznie przełącza się na benzynę. Wydaje mi się, że po prostu instalacja nie daje już odpowiedniego ciśnienia, czyli reduktor się kończy. Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? Pierwsze co to wymienię filtry i zobaczymy. Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? Instalacja BRC sequent24, przejechane na niej już około 90 tys. kilometrów.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana filterkow na pewno nie zaszkodzi,ale nie ma to nic wspolnego z iloscia tankowanego gazu parownik rowniez,mysle ze problem to nizsze temperatury jak pisze kolega sagui,albo plywak sie zacina przy prawie pelnej butli i wtedy zawor odbija,poczekaj az zrobi sie cieplej i zobaczysz,generalnie brc to dobra instalacja pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Na różnych tankuje, wyjeżdżę znowu do końca butlę i zobaczymy ile teraz wejdzie, jest już trochę cieplej.

Spróbuj przynajmniej 2 razy zatankować na tej samej stacji po wyjeżdżeniu całego zbiornika :)

Dla przykładu jak Pola tankuje BMWCorsę to na jednej stacji pełny zbiornik to 29 litrów a na drugiej max to 26,5 litra sprawdzone kilkakrotnie , ilość zależy od stacji gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu jak Pola tankuje BMWCorsę to na jednej stacji pełny zbiornik to 29 litrów a na drugiej max to 26,5 litra sprawdzone kilkakrotnie , ilość zależy od stacji gazu :)

Każda stacja ma pompę o innych parametrach jedna bardziej nabije druga mniej proste :) im nowsza pompa lub po remoncie nabije więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane u mnie też tak było i teraz tankuję na jednej stacji jest OK

Ja też tankuję na jednej stacji chyba,że lecę daleko w trasę to wiadomo,że może się skończyć LPG i trzeba nabić na innej.

Ogólnie mam stacje teraz taką nie markową ale z dobrym gazem i leje za 2,74 litra LPG.Nie będę przepłacał za Bp czy Shella na których jest 15 gr więcej na litrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Ja też tankuję na jednej stacji chyba,że lecę daleko w trasę to wiadomo,że może się skończyć LPG i trzeba nabić na innej.

Ogólnie mam stacje teraz taką nie markową ale z dobrym gazem i leje za 2,74 litra LPG.Nie będę przepłacał za Bp czy Shella na których jest 15 gr więcej na litrze

gdzie ta stacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...