Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze(na ile to tylko mozliwe)o pomoc.

Jestem posiadaczem BMW e46 320 kombi 2001r.

Jest orginalne radio-CD,problem polega na tym iż zgralem sobie muze z kompa na plytke,a odtwarzacz nie odtważa(chyba nie widzi)

nagranych kawałków.

Problemu nie ma jesli do CD włoże orginalną kupioną w sklepie płytke,czy ktos moze podpowiedzieć mi co musze zrobic,aby CD zaczoł czytać muze nagraną z kompa?

Dziękuje za wszelkąu dzieloną mi rade.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest podstawa to dobra płyta i zapis max 16x jeśli nagrywasz w lapku i 24x jak w blaszaku to oczywiście moje subiektywne obserwacje jeśli mówimy o audio cd ale tak nagrane płyty zawsze mi śmigają nawet w starszych odtwarzaczach - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diekuje Wszystkim którzy odpisali

Wracajac do tematu,płytka oczywiscie nagrana w formacie audio,u mnie w BMW nie lata,u kolegoe sprawdzalem i wszystko jest ok

nagrywam na lapku,sprawdze jeszcze jaka jest predkosc nagrywania,szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi

dam znac jak wszystko bedzie gralo,dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diekuje Wszystkim którzy odpisali

Wracajac do tematu,płytka oczywiscie nagrana w formacie audio,u mnie w BMW nie lata,u kolegoe sprawdzalem i wszystko jest ok

nagrywam na lapku,sprawdze jeszcze jaka jest predkosc nagrywania,szczerze mówiąc nie zwróciłem na to uwagi

dam znac jak wszystko bedzie gralo,dzieki i pozdrawiam

Mój znajomy kiedyś miał radio z początku dekady odtwarzaczów CD i mieliśmy podobny problem, ale u niego dopiero poskutkowało nagranie z jedną z najwolniejszych prędkości. Może próbuj tak , najwyżej dłużej poczekasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja radze wyczyścić laser jak sam nie umiesz to za parę złotych ktoś ci pomoże.A płyty nagrywaj najwolniej jak się da i powinna pójść :) do nagrywania używam nero i śmiga wszystko jak ta lala może trafiłeś na felerne cd bo często mi się zdarza a jadę na najtańszych i co 5-10 płyta jedna do śmieci...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale u mnie mozna wybierac pomiedzy tymi trybami? Chyba, ze jesli damy na TAO to samo zmieni nam na DAO. Co nie zmienia faktu, zeby nagrywa x8 < - ja tak robie do kazdego playera i wszedzie mi plytki dzialaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem w swojej e46 lolol

1. Wyczyść laser ( dało efekt ), bawienia troszkę jest ale pomaga

2. Kup dobre płyty ( Platinum - bezkonkurencyjne, ewentualnie verbatim )

3. Tak jak SoulRea radzi nagrywaj z jak najniższą prędkością

Po wykonaniu powyższych czynności będzie różnica wiem z własnego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...