Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie i dziękuję z priva od kosa i dirty. - postanowiłem zapytać jednak jeszcze na forum, może się ktoś znajdzie co miał taki przypadek, ale mimo wszystko to dziwne, że nie wiem jak zdjąć gałkę właściwie samą górę o lewarka biegów, http://img692.imageshack.us/img692/2989/galka3ws.jpg wsadziłem jeszcze takie http://img690.imageshack.us/img690/4559/gakazl.jpg

jak ciągnę do góry to zęby ładnie wchodzą w rowki i zaciskają się i w ten sposób zostawię to sklejenia, ale pewnie muszę trochę rozpruć mieszek i jakoś skleić lub zszyć...lolol

chyba, zę ktoś miął starą wąską lampę okolice 84 roku i wymieniał mieszek... obecnie jest jak na zdjęciu, rozdarłem nieco starą i zdjąłem, ale jak założyć nową to nie wiem, nie odkręca się i zaciska jak ciągnę do góry, ale nie ma szans chyba na zdjęcie, szukałem i czytałem jak w przypadku innych modeli samochodów, wiem, ze trzeba uważać na "zęby", żeby chyba sobie nie wybić :lol: ale jak zmienić mieszek nie wiem. Proszę o jakieś podpowiedzi

Edytowane przez GRAFTECH
Dopisałem coś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałkę ściągasz ciągnąć z wyczuciem ale dość mocno do góry po zdjęciu już nie będzie się tak trzymać jak wcześniej ja zmieniałem na czarną a wcześniej miałem drewno i lekko schodziła już praktycznie się nie trzymała więc odrobina silikonu na samo dno gałki załatwiła sprawę wciskasz zostawiasz na noc i trzyma się,nie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i podsyłam zdjęcia:

dsc02912u.jpg

dsc02908pb.jpg

dsc02909zh.jpg

dsc02910qe.jpg

dsc02911m.jpg

dsc02912u.jpg

są widoczne zwężające się ku dołowi rowki, w które przy wyciąganiu wypełniają się ząbkami i zaciskają się, ale wpadłem na pomysł, że może nie ciągnąć za gałkę tylko za ten plastyk z rowkami...

Edytowane przez GRAFTECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będę działał właśnie, może on to czarne na wybieraku przykleił, to nie był młody chłop tylko stary i "ciemny", co jeździł tylko a nie modernizował i upiększał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak widzę to możliwe że Twój poprzednik miał problem z latającą gałką. Jeżeli wąska miała taki sam lewarek jak szeroka a jak chcesz to zaraz wyśle Ci fotę mojej bo moje auto jest rozebrane całe. Jeżeli nie zależy CI na tej gałce to ja bym złapał jakąś żabą za dół (metal lewarka) a drugą żabą czy czymś podobnym próbował łamać ten plastik kręcąc w prawo albo lewo. Pewnie ktoś go przykleił na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.K. wyciągnąłem - nie było klejone tylko należało nie ciągnąć razem z gałką tylko z gałką w dole, bo jak razem z nią to zaciskało się i równocześnie ściskało bolec i nie wychodziło, ale za sam plastyk wyszło do góry bez kłopotu, zęby całe i moje też !! Dziękuję wszystkim :lol:

Edytowane przez GRAFTECH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.k. dzięki, i nie przesadzaj z podłogą wiesz ile czeka mnie odkurzania jak już będzie lakierek ?? :lol: nie mam szyberdachu, bo zdjęty nie mam przedniej i tylnej szyby, bo zdjęte i zdjęte drzwi, ale będzie dobrze - pokażę albo jeszcze będę pytał - trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...