Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

A może jak chcesz załapać się na niską klasę do 1350cm to poszukaj czegoś takiego , tylko tu pojawia się pytanie czy nie ma klasy TURBO :D

Mazda RX-7, 1986r., 1300cm3, 150 KM - otomoto.pl

pomijam cenę tego auta ale z wanklem na tor :shock: powodzenia w naprawach hehe najlepsza opcja e-30 2,5 szperka i gitara :lol: miałem taką jakiś czas temu i na ciasne tory nic lepszego nie trzeba taka moc zupełnie wystarcza coby się świetnie pobawić w latanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powatpiewam w wersje taka jak Ty chcesz , czyli blacharsko ok , po swapie i tez ma byc ok i za 3500 :) cena wyklucza Twoje wymagania :) na moje oko

Inaczej, blacha moze byc poobijana, moze byc zarysowany, drzwi moga miec wgnioty, moze byc na stalowkach 15. Wnetrze moze byc cale porozwalane - nic mi do tego :) Blacha ok znaczy zeby nie bylo dziur jak ser szwajcarski, i silnik i skrzynia zeby dobrze chodzilo. Bede szukal i moze cos sie znajdzie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dostępnych na alledrogo ta jest najbliżej wtoich oczekiwań,ale nie oszukujmy się,za takie pieniądze to nie bardzo

Bmw 325 e30 2,5 M3 DRIFT!!! tuning KJS OKAZJA! (2341849561) - motoAllegro

Kurde, wyglada jakby niala sie rozsypac na pierwszym mocneijszym zakrecie. Chociaz mam pewien pomysl, i to nawet chyba niezly, o ile sie okaze ze fura jest w dobrym stanie. Powiedcie mi, wyczytalem na wuju google, ze masa wlasna e30 325i coupe i 4-drzwiowe jest taka sama, albo ze przynajmniej roznica jest prawie ze zerowa. Possible?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Panowie, lecimy :) Dzisiaj pojechalem do prezesa i pogadalem. Wiedzialem od dluzszego czasu, ze ta e30 u nas wymaga sporo pracy, ale patrzac na te sztrucle na allegro, lepiej brac od swoich, wiedzac co sie ma, niz jakiegos kota w worku za znacznie wieksza kase. Zreszta, ta zolta od nas to byla kiedys moja - moja pierwsza bunia 325i :) Ogolnie Redeco chcialo sie jej pozbyc, a mi zalezalo na tym zeby cos znalezc za male pieniadze. Prezes powiedzial ze jesli Redeco bedzie mialo tego grata z glowy, to z checia mi go sprzeda. Powiedzialem, zeby rzucil kwote. Wiec rzucil 500zl i stawiam flaszke na nastepnym wyjezdzie firmowym i samochod jest juz moj :) Na tor nic innego nie potrzebuje. Tylko teraz doprowadzic ja mechanicznie do porzadku. Zawieszenie wymaga troche pracy, tlumik wisi. Felga jedna jest peknieta z tylu (ale to 15' BBS wiec mozna znalezc za male kaszubi). Opon, nie wspomianajc ze to 4 rozne bierzniki, tam juz nie ma. Ogolnie troche sie trzeba za ten smochod wziac. Ale za to srodek calkiem calkiem. Nie wiem jeszcze jak silnik, ale pamietam 7 lat temu byl w dobrym stanie (samochod byl jezdzony na feriach letnich, wiec glownie dzieciaki z instruktorami jezdizly ta furmanka). Najwazniejsze jest ze odpala i jezdzi, skrzynia dziala bez zarzutu. Mysle ze na tor to optymalny zakup, no i za takie pienidze byloby grzechem nie brac.. ;)

Photo2230.jpg

Photo2231.jpg

Photo2232.jpg

Photo2233.jpg

Photo2234.jpg

Photo2235.jpg

...no i jutro chyba jade po aerozol zolty, zeby ten oczo***ny napis zamalowac.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z planowanej kwoty zaoszczędziłeś 3tyś więc można wrzucić m50b25 i jeszcze kasy zostanie na ogarnięcie zawiechy ;) to się nazywa zrobić intereshappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw i jeszcze środek fajny - pogratulować zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wsadzaj tam teraz M62 :drool: to dopiero lata.

Chris, tam jest m20b25, jesli sie okaze ze silnik jest w ok stanie, to mysle ze na poczatek do dobrej zabawy bedzie stykala dobra szpera z przelozeniem 3,93 lub hardcorowe 4,10 i bedzie ogien :) Chce w minimalnych kwotach sie zmiescic :) Zreszta, na razie inne ******ly: opony, zaiwecha, wbrew pozorom pare zlotych sie nazbiera.. ;)

Wozu może jakaś ściepa na naklepki Maxbimmerowe na auto ?? mam na myśli takie większe :D

Mysle ze moglbym tam walnac po prostu Tor Redeco. Skoro Redeco mi tak poszlo na reke, i samochod przeciez tutaj bedzie stal na parkingu, po torze bede mogl jezdzic, to mysle ze to bedzie w porzadku z mojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Wozu musiał dojrzeć do tej decyzji :drunk:

Ale w końcu kupił furę za 500zł .... i będzie miał nad czym podłubać :drunk:

Mysle ze moglbym tam walnac po prostu Tor Redeco. Skoro Redeco mi tak poszlo na reke, i samochod przeciez tutaj bedzie stal na parkingu, po torze bede mogl jezdzic, to mysle ze to bedzie w porzadku z mojej strony

Spoko to była luźna propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...