Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Ale bez szpery, ja musze miec szpere u siebie, i tak jak pisales wczesniej, raczej na duzej. Np takie cudenko:

dyfer szpera e30 3.91 V (2366506247) - motoAllegro

dyferencjał e30 3,91 szpera! DEKIEL !! (2369582787) - motoAllegro

le wolalbym kupic wszystko w komplecie. Koziol cos wspominal ze mial, ale z kolei brac dyfer po jakims driftowozie to musi byc niezle zajechana sztuka. Moze w Namyslowiu, przeciez tam jest raj... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w Namyslowiu, przeciez tam jest raj... :)

telefon i adres do raju prosze :)

mozesz zadzwonic do tego Michala z Lodzi co ja od niego szpere bralem, w temacie jest kontakt, z tym ze u niego raczej tanio nie bedzie ale jak zadzwonisz i pogadasz to pewnie duzo sie dowiesz no i to jeszcze nic nie kosztuje

http://www.maxbimmer.pl/f36/szpera-do-e36-17658/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kupa a nie szpera ! ta wiskotyczna czy jak jej tam to montowali do ix (4x4)

musi być szpera cierna, ja mam u siebie 3,64S

chcesz to moge sprzedać za 1200zł stan bardzo dobry, osobiście wogóle jej nie katowałem (nie wiem jak poprzednicy)

oczywiście 25% na dużej głowie z deklem e30

z nową tuleją i olejem 125w80 podajże, castrola NIE MA LIPY :)

Edytowane przez Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest kupa a nie szpera ! ta wiskotyczna czy jak jej tam to montowali do ix (4x4)

musi być szpera cierna, ja mam u siebie 3,64S

chcesz to moge sprzedać za 1200zł stan bardzo dobry, osobiście wogóle jej nie katowałem (nie wiem jak poprzednicy)

oczywiście 25% na dużej głowie z deklem e30

z nową tuleją i olejem 125w80 podajże, castrola NIE MA LIPY :)

Bede chcial stricte na tor, wiec szukam czegos krotszego niz 3,64. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie cuś:

MOST SZPERA BMW E30 (2377137117) - motoAllegro

tylni most dyfer bmw e30 2.5 szpera duża głow 3,91 (2393641154) - motoAllegro

Od IX'a podejdzie wogole do mnie? Czy to inne juz hocki klocki? Jutro bede mial szanse wejsc pod samochod to zobacze wogole jaka mam szpere u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem takie cuś:

MOST SZPERA BMW E30 (2377137117) - motoAllegro

tylni most dyfer bmw e30 2.5 szpera duża głow 3,91 (2393641154) - motoAllegro

Od IX'a podejdzie wogole do mnie? Czy to inne juz hocki klocki? Jutro bede mial szanse wejsc pod samochod to zobacze wogole jaka mam szpere u siebie.

Znalazlem na forum streetracing temat o szperach i przelozeniach w b25. Koles pisal, ze jezdzil na wiekszosc z przelozen, i jezeli chodzi o sprinty itd, to 4,10 jest po prostu bajka! 4,27 jest zdecydowanie za krotkie, wiec mysle ze wlasnie czegos takiego bede szukal. Ta 4,10 u gory - z foty cos widac ze nieteges? Czy raczej mozna sie zainteresowac? Rozumiem, ze ta szpera 4,10 to jest taka, ktora moglbym w razie czego wcisnac do mojej e30 bez problemu, nic nie trzeba dokupowac i kombinowac? Z gory thx ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zaryzykuje. U siebie w tym 325i mialem (i dalej jest) most na malej i nie powiem, samochod naprawde chulal bez zarzutow. Nie oszczedzalem go i chodzil bez szwanku. Wyczytalem na jednym z forum, ze koles smiga od dwoch lat na malej glowie ze szpera, na cywilu jak i po torze i rowniez, bez jakiegokolwiek problemu. Gdyby to byla fura stricte pod drift to OK, tylko i wylacznie duzy leb bo caly czas most dostaje po dupie, ale tutaj jednak czasami bede jechal po lini prostej ;) Zreszta, treningi i jazda po rakietowej nie odbywalaby sie codziennie, wiec mysle ze dobrze bedzie. Nie mowiac o tym, ze ta 4,10 jest za 700zl i z gwarancja rozruchowa. Cokolwiek nie tak to zwrot kapuchy i tyle..

...a piszac ze swoja byla 325i (czyli te ktora odkupilem kilka dni temu..) nie oszczedzalem....nie zartowalem.. :twisted:

0177-1.jpg

DSCN0505-1.jpg

DSCN0506-1.jpg

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mówię co mi PUZ powiedział jeszcze zanim wystartował z PUZ Drift Team'em :)

Ja bym dołożył 5 stówek i wziął już dużą :P

Ale i tak każdy robi co ostatecznie uzna za stosowne także zobaczymy na co padnie wybór Woz'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz jak zwukle dawno juz kupil tylko chce sumienie uspokoic :-)

Wysłane z mojego GT-N7000

Ty to Kosa potrafisz popsuc niespodzianke :) Nie tak dawno, ale owszem - kupil dzisiaj popoludniu :) Cekam na paczke, jak dojdzie cala i zdrowa to foty wrzuce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...