Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam z góry, że liczę na gotowca, ale szukam w internecie i nie mogę nic konkretnego znaleźć na temat wprowadzenia PL menu i najnowszej mapy PL do NAVI 16:9 w E46. Gdzieś mi czmychnęło tylko, że jest to do zrobienia metodą domową. Czy jest mi w stanie ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, jestem tutaj nowym forumowiczem bo właśnie zakupiłem sobie E46 :) no i co do tematu to szukam mapy polski do navi :) bo mam większość krai tylko nie polski ;/ no i jeśli się da samemu zmienić jezyk na PL w menu to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Proszę o jakiś odzew bo nawet nie wiem jeszcze jakie są oznaczenia wszystkiego i wg tak jak wypisujecie jakieś skróty itp he he zielony jestem i tyle:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tutaj nowym forumowiczem bo właśnie zakupiłem sobie E46 :) no i co do tematu to szukam mapy polski do navi :) bo mam większość krai tylko nie polski ;/ no i jeśli się da samemu zmienić jezyk na PL w menu to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Proszę o jakiś odzew bo nawet nie wiem jeszcze jakie są oznaczenia wszystkiego i wg tak jak wypisujecie jakieś skróty itp he he zielony jestem i tyle:lol::lol:

Siemka. Przyjedź na jakiś spocik, daj się poznać to i język polski nie będzie problemem... :)

Tapnięte S dwójką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie PeJo w Twojej okolicy działa Klub Bmw3city.

Więc jeśli chodzi o spotkania na lajfie to oni spotykają się w parkingu podziemnym C.H. Matarnia w każdą 3cią sobotę m-ca.Będzie bliżej i może ktoś Tobie tam to na żywo ogarnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...