Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Na forum zainstalowany jest filtr który "brzydkie" słowa zastępuje w całości lub w części gwiazdkami o takimi ******

W związku z tym , że niektórzy sobie omijają ten filterek pisząc np. D.U.P.A ... nie wiadomo co chcą przez to osiągnąć , może dobitniej wyrazić swoje emocje pomimo tego , że średnio rozgarnięty uczeń podstawówki i tak się domyśla co jest pod gwiazdkami .... sam często bluzgam na forum ale polegam na systemie gwiazdek ... dlatego bardzo bym prosił aby tego nie robić , jeśli ktoś celowo będzie to omijał dostanie na chwilę nagrodę kuogjak będzie się powtarzało dostanie na dłużej albo nawet na zawsze lolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge zamiast tego pisać (_!_) ? :lol:

A tak na serio, to może niektórzy piszą to z przyzwyczajenia? Jak prowadziłem forum swojego roku akademickiego, to za wygwiadkowane słowo z automatu leciał warn i w sumie spotkałem się z tym na różnych portalach itd.

Ale z drugiej strony wystarczy ugryźć się w klawiaturę i pisać na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - na forum ogólnie był luz. przekleństwa gwiazdkował skrypt i po wygwiazdkowaniu delikwentowi posyłał żółtą kartkę.

Za kropkowanie Mod nie robił nic, chyba, że ktoś przesadzał i używał wulgaryzmów k..., ch... itp. Za to była wiadomość na PW, ze ma sie ktoś uspokoić + kartka.

Natomiast jego status określał regulamin forum:

1. Admin ma zawsze rację.

2. Moderator w przeważającej większości przypadków ma rację.

3. W razie wątpliwości patrz punkt 1 i pisz do Admina.

Zdarzyło się parę osobistych wycieczek w stronę moderatora, ale Mod, lub ja je natychmiast ucinaliśmy. Za 1 wycieczkę nagradzając na 24h bananem, za drugim na tydzień, a przy trzecim - out!

Czasami już przy pierwszym podejściu był ban na stałe - wszystko zależało od tego, co dany gagatek wypisywał.

Czasami też, zdarzyło się, że mod dał warna niesłusznie, ale to wtedy obowiązywał punkt 3 regulaminu kuog Natomiast ja, jako Admin - rozmawiałem z nim na ten temat, że "tak się nie robi" i ten system działał.

Ogólnie zawsze jest system PW i jeśli ktoś ma jakieś "ale" w stosunku do moderatora, to może posłać liścik miłosny do Admina, nie?

Tylko z doświadczenia wiem, że wśród tych liścików, najczęściej znajdują się te, które są dyktowane przez urażoną dumę jakiegoś użytkownika, bądź niezrozumienie funkcji, jaką spełnia Mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum zainstalowany jest filtr który "brzydkie" słowa zastępuje w całości lub w części gwiazdkami o takimi ******

W związku z tym , że niektórzy sobie omijają ten filterek pisząc np. D.U.P.A ... nie wiadomo co chcą przez to osiągnąć , może dobitniej wyrazić swoje emocje pomimo tego , że średnio rozgarnięty uczeń podstawówki i tak się domyśla co jest pod gwiazdkami .... sam często bluzgam na forum ale polegam na systemie gwiazdek ... dlatego bardzo bym prosił aby tego nie robić , jeśli ktoś celowo będzie to omijał dostanie na chwilę nagrodę kuogjak będzie się powtarzało dostanie na dłużej albo nawet na zawsze lolol

Jestem za kuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak Czechu napisał - całym rokiem widywaliśmy się czasami. Jedni się znali, inni nie, a jeszcze inni byli tylko po to, żeby mieć notatki :D

Ale jestem pod wrażeniem samodyscypliny, jaka panuje wśród użytkowników Maxbimmera

Edytowane przez Nobody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sie ludzie znaja wzajemnie to nie robia popeliny, prawda jest taka, ze wiekszosc forumowych zadym stwarzaja ludzie "nieznajomi" i nowi nie potrafiacy sie przystosowac do panujacych tutaj zasad. Ja osobiscie uwazam, ze to i tak jedno z najbardziej tolerancyjnych w prowadzeniu for na jakich przebywalem :) a kwiatki i chwasty sa wszedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sie ludzie znaja wzajemnie to nie robia popeliny, prawda jest taka, ze wiekszosc forumowych zadym stwarzaja ludzie "nieznajomi" i nowi nie potrafiacy sie przystosowac do panujacych tutaj zasad. Ja osobiscie uwazam, ze to i tak jedno z najbardziej tolerancyjnych w prowadzeniu for na jakich przebywalem :) a kwiatki i chwasty sa wszedzie :)

Utrafiliscie w sedno Panie Wiedźmin :dance:

Nie jedno forum mogłoby pozazdrościć Nam serdecznej i pomocnej atmosfery, jaka tu panuje. Oraz Kierownictwa, które traktuje nas - zwykłych userów - ja równych sobie (oczywiście dopóki pałka się nie przegnie, ale wiadomo, że w razie W trzeba pokazać kto tu rządzi :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak sie ludzie znaja wzajemnie to nie robia popeliny, prawda jest taka, ze wiekszosc forumowych zadym stwarzaja ludzie "nieznajomi" i nowi nie potrafiacy sie przystosowac do panujacych tutaj zasad. Ja osobiscie uwazam, ze to i tak jedno z najbardziej tolerancyjnych w prowadzeniu for na jakich przebywalem :) a kwiatki i chwasty sa wszedzie :)

Większość ekipy zna się nie od wczoraj tylko od ładnych kilku lat , więc tak jak piszesz partyzantka najczęściej się robi z udziałem nowych "anonimowych" kozaków :) Tarcia między starą ekipą też się zdarzają ale myślę , że większość ma na tyle poukładane pod kopułą , że zawsze da radę się dogadać i zażegnać spory :)

Nie jedno forum mogłoby pozazdrościć Nam serdecznej i pomocnej atmosfery, jaka tu panuje. Oraz Kierownictwa, które traktuje nas - zwykłych userów - ja równych sobie (oczywiście dopóki pałka się nie przegnie, ale wiadomo, że w razie W trzeba pokazać kto tu rządzi ).

Jeśli zasady są proste a do tego ludzie sami siebie pilnują nawzajem to właściwie ingerencje moderatorów ograniczają się do posprzątania spamu + wywalenia/przesunięcia jakichś źle zamieszczonych tematów i tyle ... czepianie się tego , że ktoś źle postawił przecinek albo zapomniał kropki to jakieś absurdy dla mnie ... fajnie jak ludzie piszą po polsku ale to nie jest forum pod wezwaniem profesora Miodka , więc bez przesady :)

A co do tematu bluzgów na forum ... to nikt nie zabrania przeklinania na forum ... sam nie jestem święty i czasem coś tam dołączę do tekstu ale idea jest taka , żeby nie poprawiać po skrypcie ... czyli jeśli skrypt zamienił słowo na gwiazdki to ich nie poprawiamy wstawiając kropki albo przecinki między literki :)

Każdemu z nas zależy w gruncie rzeczy na tym samym , żebyśmy mieli miejsce w sieci w którym możemy swobodnie porozmawiać na tematy związanie w mniejszym lub większym stopniu z naszym hobby czyli BMW :gril:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...