Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gołąbka sedan jest do sprzedania. Srebrny, 3.0d, oczywiście automat. Wiem, że dużo za niego nie chce bo auto stoi w Berlinie i praktycznie nie jeździ. Jest kilka rzeczy do ogarnięcia, widziałem auto przed weekendem ale biorąc pod uwagę cenę - naprawdę dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ,że automat

E tam, jakbym we Wrocku mieszkal to w obecnej chwili w aucie do uzytku codziennego innego rodzaju skrzyni nie chcialbym widziec. Krew mnie zalewa jak jezdze busem po Poznaniu, Wawie albo Wrocku w korkach i wahluje lewarkiem bez przerwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak późniejsze modele, ale pierwsze roczniki to ciągłe problemy z elektryką( elektroniką), to jakiś czujnik, to jakiś błąd na kompie wyskoczy którego usunięcie graniczy z cudem, to ASC się zaświeci, ale ogólnie autko super. Jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się na ten model to tylko w trumnie, bo sedan jest niepraktyczny. Gniją progi w okolicy tych gum do podnoszenia auta, doły drzwi, dół klapy bagażnika, okolice podświetlenia tablicy rejestracyjnej, ranty błotników. Ogólnie standard. U mnie jeszcze zanikają piksele na zegarach, mimo że były jakieś tam próby naprawy tego dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena dobra , szkoda tylko ,że automat , ja jednak postawił bym na traktor , teraz na najta przyjadę E39 3.0d to pogadamy o bolączkach tego modelu

spoko

Ogólnie standard. U mnie jeszcze zanikają piksele na zegarach, mimo że były jakieś tam próby naprawy tego dziadostwa.

z tego co zauwazylem to w wiekszosci znikaja piksele.kuogkuogkuog

E tam, jakbym we Wrocku mieszkal to w obecnej chwili w aucie do uzytku codziennego innego rodzaju skrzyni nie chcialbym widziec. Krew mnie zalewa jak jezdze busem po Poznaniu, Wawie albo Wrocku w korkach i wahluje lewarkiem bez przerwy...

Tez mnie to denerwuje, i szukam automata. Ale okaze sie co bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie to denerwuje, i szukam automata. Ale okaze sie co bedzie...

Zrob tak jak ja jak kupowalem E60. Priorytetowo szukalem manuala, ale stwierdzilem, ze jak sie trafi dobra sztuka w automacie to jakos sie przekonam i sprobuje (wtedy jeszcze nie uzytkowalem automatu wiec mialem mieszane uczucia). Teraz jestem naprawde zadowolony, jak jest moc pod pedalem to naprawde bajecznie sie jezdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak ja jak kupowalem E60. Priorytetowo szukalem manuala, ale stwierdzilem, ze jak sie trafi dobra sztuka w automacie to jakos sie przekonam i sprobuje (wtedy jeszcze nie uzytkowalem automatu wiec mialem mieszane uczucia). Teraz jestem naprawde zadowolony, jak jest moc pod pedalem to naprawde bajecznie sie jezdzi

Przkonałeś mnie.... kuogkuogkuogkuog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...