Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niewiem czy temat był poruszany ale nie moge go znalezć....

Obecnie posiadam fabryczne radio na kasety ze sterowazniem z kierownicy... Myślałem nad zmieniarka do niego ew. Fabrycznym na cd ale nie wiem...

Wymyśliłem normalne radio np jakis sony alpine czy cos i ramke do niego ale podobno nie wyglada to za ciekawie ni i sterowania z kier nie bedzie, znalazlem 2 rodzaje ramek na allegro...

1--- Zestaw ramka + złącze do BMW 3 E-46 F-VAT (2551442489) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2--- niby lekko wypukła Orginalna włoska ramka + złącze BMW 3 E-46 (2525055136) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co o tym myślicie. Ew. może ma ktoś coś z tymi ramkami i mógłby wrzucic foto... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić cyfrową zmieniarkę schowana w bagażniku i mieć kłopot z głowy i nie psuć wnetrza samochodu jakimś nie seryjnym radiem ?

NEW ! ZMIENIARKA MP3 SD USB BMW E46 E39 E38 X3 X5 (2543674107) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ramke chcesz to tą z "kreseczka" będzie idealnie pasować do deski w samochodzie- zleje się z nią, ale sterowanie w kierownicy wtedy odpada nie będzie działąć na nie oryginalnym radiu- mam tak u siebie.

Może kup oryginał na CD zostaje sterowanie w kierownicy i krążek są też egzemplarze z MP3. :lol:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te org cd to ceny maja troche przesadzwone chyba... najtaniej znalazlem za 399 na allegro to troche przesada chyba jak za radio cd puste w r...;)

Opcja z cefrową zmieniarka wydaje sie być kuszaca....

Jezeli chodzi o ramke to czy po zamontowaniu nie seryjnego radia to nie wyglada to dziwnie? Bo org radio jest chyba pochylone lekko, boki ramki tez i jak to wyglada ja wsadze tam radio czy jest zlicowane z krawedziami czy np. dol jest wklesly a gora odstaje czy odwrotnie...hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak sama ramka nie będzie wyglądała dziwnie, ale samo radio jak dla mnie wygląda nie dość ze dziwnie to jeszcze abstrakcyjnie nie pasuje do całej reszty. Tym samym tracisz sterowanie chyba ze kupisz Alpine + moduł za 1000zł. Seryjne radia z CD fakt są cholernie drogie nie wspomnę o tych okazach już z Mp3.

Zalety zmieniarki wgrywasz na kartę mp3 i gra nudzi ci się kasujesz wgrywasz nową. Nie wala się tona CD po aucie. A i montaż jest banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje że nie jest :

nie posiada migającego perwersyjnego wyświetlacza

nie posiada 40 zbędnych przycisków i pokreteł

nie i oczywiście nie zużyto na jego wykonanie 4x 55W

posiada odpowiednią moc pod nagłośnienie jakie masz seryjnie zamontowane, jeśli będziesz chciał podłączyć wzmachol + skrzynie tez to będzie wykonalne.

Wygląda to jakbym Cie namawiał na zmieniarkę , ale tak nie jest. Po prostu radio nie seryjne psuje wygląd kokpitu. Decyzja niestety należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pójde pstryknąc fotkę :)

I wygląda to tak - u mnie

sorki że troszkę ciemne ale samochód jest w garazu :/

[ATTACH=CONFIG]21949[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]21950[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]21951[/ATTACH]

Edytowane przez chiccoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nie fabrycznym radiem nie jest zle jest nawet ok, nawet jak idealnie sie nie licuje.. hmm....

Ale opcja z tym duzym monitorem jest najk najbardziec git.... :D Fabryczne czy sam dokladales i ile trzeba wylozyc na taki bajer?

A i tak po za tematem.... listwy oklejales folia 3M ala carbon? Ile m foli ci poszlo?

Edytowane przez zaba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można okleić listwy i ramkę folią ala carbon , i już się wszystko licuje , miałem tak robić u siebie ale zrezygnowałem bo dorwałem to co chciałem włożyć w nieoryginale , a dorwałem takie cuś :4:

1000960e.jpg

po prostu radio nieoryginalne to kiepski wybór , brak sterowania z kiery, kiepski wygląd, no i podświetlenie przeważnie niewspółgra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek kupił to na niemieckim ebuy-u za ok 300E miał to ze 3 lata a teraz wrzucał do siebie navi i wystawiał na alle... napisałem że mogę się zamienić i tak wyszło, jemu ciężko było opylić, bo na ten sprzęt musi być kupiec :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje także prymitywna ale także skuteczna metoda kup sobie transmiter za około 50 zł na kartę i pendrive i także można słuchać muzy ogranicza cię jedynie pojemność:bag:.

Nazbieraj kase i wtedy kup co chcesz bo może okazać się że za 2-3 lata radio cd będzie jak dziś kaseciak (antykiem)

TRANSMITER FM z RDS MP3 SD SDHC 16GB USB EQ PILOT (2528376446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak.. po dlugich przemysleniach moja wizja jest nastepujaca.. kupuje ramke i nie fabryczne radio...

Za org CD nie dam min 400zl bo to jest przesadzona cena ze zwykly cd player pusty w ...;)

Zmieniarki nie podepne ani na cd ani cyfrowej bo w ogole nie mam mozliwosci sterowania czyms takim z obecnego kaseciaka..;/

Wiec pozostaje ramka i kenwood lub jvc po ja nawet lekko wyprofilowane w luk ..;) wiec moze w miare sie zlicuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat już stary ale dla informacji: w tym radiu da się zrobić wejście i wyjście audio. Przerabiałem ten temat jakieś 2 lata temu w e46, na forum ,,elektroda'' znalazłem schematy i opis jak to zrobić. Wtedy podpinasz sobie np. mp3 z pilotem, prowadzisz kable do mp3 gdzie tam Ci się podoba i problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...