Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

sory mistrzu myślałem że chodzi o tego ultera U mnie niby dedykowany a troszkę mało wystaje go z pod zderzaka wieszaka chyba w ogóle nie było tak że spawaliśmy

tłumiki tłumik BMW 3 E36 M52 325 2,5 24V +ZESTAW! (2610729616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a z tym Fatexem to pojęcia nie mam trzeba by było gościa maglować Chodź podejrzewam że może ścieme walić żeby to popchnąc

-----TŁUMIK WYDECH EISENMANN BMW E36 325 328------ (2600822268) - motoAllegro

eisenmann wiadomo jest mega kozacki i te 800 pln to mega okazja o ile nie myle chodzą ponad 2 tysie pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym sie dwa razy nie zastanawial i bral tego eisenmanna, troche drozszy niz ulter, ale prosze, to nawet nie sa inne polki tlumikow..to sa inne planety! Co ja bym dal zeby taka kąske dorwac do siebie do 540... :drool:

Ten to bajka !! Lecz niestety na ta chwilę nie posiadam takich pieniędzy na wydeszek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temacik powraca, znalazłem takie 2 propozycje firmowe:

1 firma to RM Motors rm6 :

Tłumik sportowy RM Motors RM6 opaska gratis (2816752665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 opcja to zamówienie tłumika końcowego w indywidualnej opcji

TŁUMIK PROEX BMW E36 316 318 320 325 (2812633053) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślicie że warto się nad zastanowić głęboko nad tymi opcjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewarto. Jak twoj tlumik jest niewypalony to proponuje ci wspawac tylko 2 koncowki. Wyjdzie zdecydowanie taniej, dzwiek sie poprawi a niebedzie glowy urywalo.

Pisze to na swoim przykladzie. Mam wsadzony kat z M3 i w seryjna puche wspawane koncowki. Na wolnych obrotach chodzi bardzo ladnie delikatnie bassowo a na wysokich glowy nie urywa tylko chodzi troszke glosniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mój problem polega na tym że raczej mam wypalony środek bo na zlocie 7 urodzin zająłem 2 miejsce na najgłośniejszy wydech mimo iż mam katy + seryjny wydech z 328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...