Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki tlumik końcowy byście polecili do m50b25. bo wszystkie jakieś fajne co oglądałem na allegro mają tylko 1 wlot.

Szukam ładnej dwururki, z basowym pomrukiem ale nie głośny

Teraz mam wsadzony ori z 328i i końcówki trochę brzydko wygladają, może lepiej zwykle nakładki kupić ? Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tych tłumikach nie widać wlotu czy jest na 2.

Szukałbym też prostych rurek bez żadnych zgięć i tak max do 70mm

Tak właśnie myślałem nad tymi końcówkami tylko trudno dopasować bo stare maja wysokość 46mm a długość 56mm i mam tylko 8mm odległości między nimi.

Chyba, że je odciąć i wstawić tylko nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem nad tymi końcówkami tylko trudno dopasować bo stare maja wysokość 46mm a długość 56mm i mam tylko 8mm odległości między nimi.

Chyba, że je odciąć i wstawić tylko nowe

Innej opcji nie ma ... wycinasz stare rurki .... i wspawujesz zupełnie nowe w to miejsce .... poszukaj galerii Tazunia jak miał jeszcze E34 525i Touring ... były wrzucone zdjęcia właśnie z takiego spawania z oryginału na większe ... i bardzo fajnie to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zapiąłem do e36 m52b25 końcowy dedykowany ultera wyciąłem katalizator bo się sypną po tym zabiegu zdecydowanie czuć że dół się poprawił Natomiast ulter niby dedykowany ale mogło by go więcej wystawać z pod zderzaka napis widać w połowie Nie to żeby mi zalezało żeby było go widać ale moim zdaniem brakuje z 5 cm jest za bardzo schowany Za to dźwięk wynagradza dedykację:lol: przy normalnej jeździe fajnie sobie mruczy ale przy zapi... jest dosyć głośno Na trasce można się zmęczyć :) cena coś koło 700 tak że szału nie ma ale można znaleźć taniej POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz moc swojego auta to nie kombinuj z garażowymi tłumikami .... zostaw oryginał + wspawaj ładne końcówki .... lub zapodaj coś dedykowanego do tego silnika :)

Zamiana samej koncowki duzo tam nie nabroi ;) Ale fakt, polecam cos lepszego. Czytalem juz na temat tego PROEX, byl juz u nas na forum jakis mistrz z dziedziny kontaktow miedzyludzkich ktory chcial zapromowac ten produkt, i jakos mu nie wyszlo :P Postaraj sie znalezc cos z wyzszej polki: supersprint, remus. Mysle ze jesli nie masz cisnienia, to jakas dobra uzywke mozna byloby znalezc za jakies przyzwoite pieniadze. I pamietaj: lepiej zeby bylo ciut za ciche niz ciut za glosne, bo ta druga opcja ciebie wykonczy (dluga trasa, kac..), to znam z doswiadczenia.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E36 2.5 97' TLUMIK KONCOWY AC SCHNITZER (2539115987) - motoAllegro

Tylko przyklad, jedynie znak zapytania co do ogolnego stanu. Ale napewno wolalbym szukac uzywki z gornej polki, niz jakis PROEX, ktory nawet na zdjeciu przedstawiajacy te rewelacyjne tlumniki, wyglada jak kawal kloca.. ;)

TŁUMIK PROEX - KOŃCOWY Z NIERDZEWNEJ e36 INOX (2582392549) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiana samej koncowki duzo tam nie nabroi ;) Ale fakt, polecam cos lepszego. Czytalem juz na temat tego PROEX, byl juz u nas na forum jakis mistrz z dziedziny kontaktow miedzyludzkich ktory chcial zapromowac ten produkt, i jakos mu nie wyszlo :P Postaraj sie znalezc cos z wyzszej polki: supersprint, remus. Mysle ze jesli nie masz cisnienia, to jakas dobra uzywke mozna byloby znalezc za jakies przyzwoite pieniadze. I pamietaj: lepiej zeby bylo ciut za ciche niz ciut za glosne, bo ta druga opcja ciebie wykonczy (dluga trasa, kac..), to znam z doswiadczenia.. ;)

no właśnie raz już miałem taki głośny w poprzedniej e36 i szybko zmieniłem na serię.

Szukam właśnie supersprinta jakieś używki albo właśnie na razie wstawię tylko same łądne końcóweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to jest niby dedykowany :mrgreen:

tłumiki tłumik BMW 3 E36 M52 325 2,5 24V +ZESTAW! (2610729616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem czy nie pokusił bym na tego ultera Koleś raczej powinien jescze zejść z cenki Nie mam pojęcia z kąd jest ten ziomek i zaznaczył tylko odbiór osobisty a raczej warto było by obczaić ten wydech i pofatygować osobiście albo dobrze wymaglować go przez tel. bmw_2pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym sie dwa razy nie zastanawial i bral tego eisenmanna, troche drozszy niz ulter, ale prosze, to nawet nie sa inne polki tlumikow..to sa inne planety! Co ja bym dal zeby taka kąske dorwac do siebie do 540... :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to jest niby dedykowany

tłumiki tłumik BMW 3 E36 M52 325 2,5 24V +ZESTAW! (2610729616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem czy nie pokusił bym na tego ultera Koleś raczej powinien jescze zejść z cenki Nie mam pojęcia z kąd jest ten ziomek i zaznaczył tylko odbiór osobisty a raczej warto było by obczaić ten wydech i pofatygować osobiście albo dobrze wymaglować go przez tel. pzdr

Dedykowany tzn puszka konkretnie pod silnik i wszystkie wieszaki i mocowania powinny pasowac bez przerabiania.

Ziomek jest z Bielsko Bialej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...