Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 2.8 i nie narzekam wiadomo v8 to jest to ale w dzisiejszych czasach przy obecnych cenach paliwa to ciezko jest wydolic heh dla mnie najwieksza bolaczka byla zawiecha ktora byla kosztowna przod wahacze + drazki ponad 2tys firmy TRW auto bylo jezdzone w polsce tak wiec sie na to szykowalem ostatnio tyl jeszcze robilem wahacze gore lewa i prawa strona to tez za dobre ponad 200zl za sztuke no i tuner radiowy brak glosu tez czesty problem ale mi sie udalo tanio to zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli teraz bym miał kupować e38 a obecnie jest to moje trzecie 7er to dalej bym obstawał przy tym co mam obecnie m62b44 prosty motor wdzięczny bez klepiącego vanosa spalanie nie jest wcale jakieś nie do ogarnięcia tylko pilnować temperatury lać bajure i jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego probin...z LPG do v12 piszesz brednie...v12 robi sie na 1 sterowniku do 6-ciu garow....

To bardzo ciekawe co piszesz bo oryginalnie jest dwa komputery benzynowe i logiczne jest zrobienie tego samego przy LPG i tak też robią prawdziwi fachowcy. Może się i da zrobić na jednym ale nie będzie to dobrze chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów. Od prawie roku jestem posiadaczem e38 740i. Jak chodzi o autko i komfort jazdy to bije wszystkie inne samochody jakimi jeździłem. Siadasz na siedzenie i po 400km wysiadasz jak gość a nie poskręcany jak Chinskie Zet. Nie będe powtarzać opini poprzedników na temat komfortu jazdy ale to naprawde świetne autko. Co do eksploatacji to chyba nikt sie nie łudzi że V8 bedzie palilo poniżej 10l/100km no chyba że na trasie ale jak tu jechać autostradą 120km/h i być wyprzedanym przez Golfy. Ostatnio jakiś pedał w nocy załatwił mi przednią szybę i okoazało się że szyba plus wymiana to koszt 650zł (oczywiście nowa szyba) gdy do forda to koszt około 1200zl. Gadybym miał teraz kupować to napewno e38 ale czy 740 czy 750 to byłaby trudna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...