Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem temat o tym ale nie za bardzo mi to wyjaśnił. Chodzi mi o podłączenie odtwarzacz dvd tak aby można było z niego puszczać muzykę ale żeby radio wciąż działało tak jak działa. Czy jest to możliwe? Wystarczy podpiąć odtwarzacz za pomocą aux czy jest to bardziej skomplikowane? Dzięki za wszystkie odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli radio ma wejście aux a DVD ma wyjście do radio powinno działać na zasadzie wzmacniacza mi się wdaje że będzie działać w DVD 3 cinche to biały i czerwony odpowiada za dźwięk a żółty za obraz podłączaj i próbuj u mnie w radiu stary Sony ma wejście słuchawkowe mały jack i mój syn tak sobie puszcza swoje nagrania czyli telefon działa jako odtwarzacz a radio jak wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to mała wiązka idąca na tył auta do bagażnika tym samym dojdzie możliwość podłączenia panela 16:9 i wszystkich ******łek które się tam znajdują. A ty to dvd potrzebujesz zeby muze odtwarzać? to może zmieniarkę cyfrowa z mp3 nie lepiej takie coś?

ZMIENIARKA CYFROWA XCARLINK BMW (2598362340) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz oglądałem to xcarlik ale problem w tym ze juz kupilem odtwarzacz. Bylem w niemczech i byly w promocji to wzielem a teraz kombinuję;d mam taki zestaw dwóch wyswietlaczy z czego jeden jest odtwarzaczem a drugi się dołącza i na dwóch jest to samo. Chciałem jeden z przodu a drugi z tyłu zamontować. Chodzi mi o muze i filmy zeby odtwarzacz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś takiego AUX IN OUT RCA Fakra AUDI BMW OPEL SEAT SKODA VW (256266812 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

takie coś nie podejdzie, ćwiczyłem w swoim i zrobiłem przejśćiówkę. możliwe tylko w sprzęcie po wrześniu 2002.

ale jak na razie rozwiązanie mam niezłe - w decku kaseta hama, podłączona audio do słuchawki BT IAqua bodajże (najtańszy shit) teraz jak wchodzę do auta to muza leci z fona, działa głośność z kierownicy, jeszcze skończę kable chować i jest bajka :). a przy okazji zrobił się głośnomówiący w aucie :)

Może poszukam jeszcze słuchawki parowanej z 2 fonami, ale uważam że pomysł chyba niezły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może, ale po schowaniu kabli jest głośnomówiący (całkiem nieźle działa :) ) i MP3 z fona na BT - za jakieś 50 PLN - i nic nie widać.

wolę to niż prucie ori radia, lub poszukiwań takiego które ma AUX i trzeba się pi... z kablami przy każdym wsiadaniu.

poza XcarLinkiem (który przesunął się w prio do tyłu troszkę) nie widzę nic lepszego przy takiej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...