Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Szukam dobrego gazownika, który tanio i dobrze załorzy instalację. Bardzo ważne dla mnie jest, żeby wlew gazu był koło wlewu benzyny. No i oczywiście dobra instalacja. W Dzierżoniowie na ul. Dzierżona 55 jest Kukulski Bosch Service, tam już z mojej rodziny były zakładane instlacje do BMW 316i E46 i Opel Frontera 2.4i i nei ma z nimi problemu. Pytałem się jaki koszt by był do 320i i powiedzieli, że 3500zł Stag-300-6 z wtryskami valtec ale lepsze by były hana ale trzeba dopalcić 600zł czyli wychodzi 4100zł. Teraz mam pytanie czy gdzieś zrobią mi to taniej?

Pozdrawiam

Edytowane przez Markus9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odajenumer do kolesia ktory zakladal u mnie w 540. Dostalem do niego numer od kilku roznych zrodel, kazdy twierdzac, ze koles jest naprawde dobry. Instalke ktory ni zalozyl do czarnej 540 - jezdzilem na niej 20tys km bez zadnego problemu, teraz mi ja przelozyl do zidelonej 540 i rowniez, jazda bez jakichkolwiek problemow.

Artur - 505 568 514 (nie pamietam jak zaklad sie nazywa)

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje, bede dzwonił i pytał happy_bmw Jak jeszcze ktoś ma kontakt do niedrogiego i dobrego gazonika to proszę o info ;) Jaką instalacje polecacie do 320i? BRC czy stag z hanami?

Edytowane przez Markus9292
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja polecam tego goscia http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=autogaz%20legnica&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.autogaz-legnica.pl%2F&ei=3tdnUOmnA_HV4QT4zoCIDw&usg=AFQjCNEXgEsqDl1UUu4fl8eeLjo9RJL4hA zakladali mi BRC do 2.8 w lutym byl to koszt 3.900 zł teraz okolo 3.000 troszke masz daleko ale warto bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...