Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Sory, ze podbijam, wyciagam na wierzch ;)

Pierwsza sprawa:

Car Memory-Power windows/sliding/tilt sunroof= Elektryczne szyby / szyberdach / składany dach

Convenient closing,Remote control

Domykanie z pilota

aktywne

nieaktywne

Przytrzymując przycisk zamykania na pilocie(

"Lock")

uruchomi się funkcja domykania okien i szyberdachu.

E38, E39, E46, E53 - nie E46 Cabrio E52, R50, R52,

R53

Convenient

Rozwiej dostatecznie moje watpliwosci, czy istnieje dla E39 funkcja, zeby poprostu wszystkie szyby sam domykal po zamknieciu auta?

Czy to sa juz wszystkie dostepne do E39 opcje, czy mozna znalezc cos jeszcze?

Czy wobec tego, iz tego tutaj nie znalazlem.. Nie istnieje opcja automatycznego skladania lusterek po zamknieciu auta? ( imho dla mnie idiotyczne, ze tego prawdopodobnie nie ma ;/ )

Edytowane przez ChriS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy istnieje dla E39 funkcja, zeby poprostu wszystkie szyby sam domykal po zamknieciu auta

niestety nie

Czy to sa juz wszystkie dostepne do E39 opcje, czy mozna znalezc cos jeszcze?

Chris,to są opcje Car&key memory,które są dostępne,powinny być przynajmniej,bez edytowania pamięci modułu,pliku .TRC,po prostu w ncsie,dajemy w "Car&key..."aktiv,lub nicht aktiv,zapamiętujemy,i ma działać,a po sczytaniu modułu,wchodzimy w jego ustawienia i po prostu go przekodowujemy,tam możemy zmienić dużo więcej

co do rozkładania/składania lusterek,nie bawiłem się,jedni mówią,że się nie da,inni,że się da,ja jednak obstawiam to pierwsze,ale możesz podesłać mi plik .TRC całego auta,może coś znajde

Edytowane przez dirty.73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to temat zamykam bo co jakis czas mi sie to przypominalo, zrobcie mi tylko przysluge i jak komus sie uda to zrobic to dajcie znac.

BTW. Domykanie szyb dziala na zasadzie, ze impuls jest przesylany na szyby powiedzmy 15 sekund i one sie domykaja, tak jakbysmy trzymali kluczyk. W E32 mialem dokladany alarm i tam poprostu byl kabelek, ktory podlaczalo sie pod przekaznik i on dawal prad przez te 15 sekund i szyby sie domykaly :) Pewnie tutaj tez by sie tak dalo. Z lusterkami podobnie, musialby podczas zamykania auta z centralki pojsc + na chwile na ten kabel co odpowiada za skladanie lusterek i pewnie tez by sie dalo jakos to zrobic, ale to wszystko to jest juz rzezba, a ja elektrykiem to nie jestem wiec nie bede rzezbic w instalacji. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na to:

Tak jak mowilem, przekaznik trzeba gdzies wlozyc i domykanie lusterek zrobic sie da :D na tej samej zasadzie da sie pewnie zrobic domykanie szyb, aczkolwiek przekaznik musi puszczac prad dluzszy czas. Juz pisze do goscia gdzie dokladnie sie wpinac. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris,ogólnie wszystko się da,kupujesz centralke ,sterownik alarmu,centralnego zamka,podłączasz,i masz tam wszystko,domykanie szyb,szyberdachu,ryglowanie/odryglowanie drzwi,no i składanie lusterek też,widziałem już taki na allegro,podobnie jak sterowniki świateł,ze wszystkimi ******łami,i to jest chyba nawet szybsze,niż dokładanie czegoś,do oryginalnego sterownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...