Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy, brat szuka samochodu do 20tys. Nie za 25tys czy 23tys. Oczywiscie nie jest to duza suma, ale moze cos by się znalazło. Zakładam temat w trosce o brata ( :lol: ) ponieważ napalił się na jedno auto z Białegostoku (470km w jedną stronę). Chodzi o to auto

Oferta - BMW 328 - Sprzedam ładne BMW 328 rok 2000 w dobrym stanie technicznym jaki i wizualnym. Auto posiada m.in zderzak m-pakiet, cimną podsufitke o

Chce mu wybic z głowy tak długie wycieczki... A że do Wrocławia (i okolic) jest blizej wiec piszę tutaj :)

Zatem poszukujemy E46 (E39 nie chce, choć go namawiałem) z silnikiem minimum 2.8, a najlepiej 3.0 lub 3.0D. Gaz moze byc ale nie musi. Pozostałe silniki odpadają (decyzja brata). Nikt nie oczekuje igły za 35tys, tylko auta w znosnym stanie. Nadzwozie bez znaczenia, moze byc sedan, coupe, touring (o cabrio nie wspominam bo nie ta kasa). Może byc sprzed liftu jak i po. Wypas tez nie ma wiekszego znaczenia, poza tym mocniejsze wersje są zazwyczaj lepiej wyposazone. Ofert na allegro jest od groma, ale warto na forum zapytac, moze akurat ktos chciałby pozbyc sie swojej sztuki, lub zna kogos, kto takie auto moze posiadac na sprzedaz :)

Temat jest troche pilny, nawet w najblizszy weekend mozemy przyjechac obejrzec auto! Najlepiej aby było krajowe, bo opłacenie auta z zagranicy będzie drogie ze wzgledu na pojemnosc powyzej 2.0. Chyba ze do opłat za niższą cene

Edytowane przez PiterOKL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie bardzo na +,choć cena trochę za niska:)

Srebrna jest z Gostynia; wielkopolska jeśli chodzi o fury to nie ma najlepszej opinii...mnóstwo szrotu z Reichu tam wędruje,a zakładów blacharskich więcej niż monopolowych...

Polecam przenieść temat do "obejrzyj mi auto"-szansa,ze ktoś wyrazi opinię jest dużo większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Wilkov, wielkopolska to generalnie stukot młotków i dźwięk spawarek z każdej stodoły. Daleko nie ma, podjechac można, byc może dobrze ją zrobili, chociaż większośc robi auta jak najmniejszym kosztem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo okolice poznania to zagłębie handlarzy. sam ojciec kupił tam BMW :P co prawda technicznie nic sie nie psuła, ale blacharka pokazała swoje juz po pół roku

jednak umówilismy się na oglądanie tej:

Oferta - BMW 330 - Witam! Mam do sprzedania wyjątkowe BMW e46 330i 2001rok . Silnik 231KM:2979,00cm:170,00kW Nr nadwozia.WBAAV51090FZ10581 Instalac

mnie sie widzi, numer VIN zdekodowalem dzięki temu forum i wyposazenie ma znosne :P oczywiscie nie wyposazenie jest ważne, a stan - ale to juz zweryfikujemy jutro jak obejrzymy. chyba ze pojawi sie cos ciekawszego na necie. alufelg nie ma, ale brat moze przelozyc sobie z E36 bo ma M-Contour lub kupić inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...