Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkownikow, mam wielki zapal do tego zeby w bmw e46 zrobic taki wlasnie elefkt mrugajacych swiatel przy ostrym hamowaniu.

Szczerze to nie wiem od czego zaczac bo slyszalem ze podstawa to trzeba miec ledy. Ktos z was zrobil juz cos takiego bo kiedys na autostradzie nowe bmw 7 tak mialo i wyglada to pro

widac na filmie o co chodzi (dla niecierpliwych 2:20)

Czekam na pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

przetłumaczy ktoś to na ludzki język??

Vorraussetzung ist unbedingt Codierversion 37 oder höher !

Bedienung DIS

1. auf Grundmaske Codierung/ Programmierung

anwählen

2. unter "Baureihe E46" auswählen

3. "Neucodierung" auswählen

4. "Kombi" auswählen

5. unter Kombi "Auswahl korrekt?" mit Ja bestätigen

6. unter Kombi "Steuergerät neu codieren"

auswählen

7. "Soll Kombi dem Fahrzeug fest zugeordnet werden" mit Ja bestätigen

8. "Fahrgestellnummer ändern" mit nein bestätigen

9. unter Fahrzeugauftrag "Ändern" mit Ja bestätigen

10. "Typschlüssel eingeben" mit Ja bestätigen

11. "Zeitkriterium eingeben" mit Ja bestätigen

12. "Lackcode eingeben" mit Ja bestätigen

13. "Polstercode eingeben" mit Ja bestätigen

14. "Merkmale hinzufügen" auswählen

15. unter "Merkmale hinzufügen" "E-Wort"

auswählen, BFDY eintippen und mit Ja bestätigen

Diesen geänderten Fahrzeugauftrag an das Kombiinstrument senden und danach das Lichtschaltzentrum neu codieren und ggfs. die dort hinterlegten Car-Memoryfunktionen (Tagesfahrlicht & Heimleuchtdauer) erneut einstellen, da wieder die Werkswerte gesetzt werden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dirty.73 do czego służy ta instrukcja? jakieś dziwne polecenia, podaj kod farby, kod poduszek....

Gekon jeśli chcesz zrobić coś takiego samodzielnie to nie wróżę rewelacji ;) trzeba by tu zamontować jakiś moduł elektroniczny który zgrany byłby z ABSem, chyba ze stopy miały by mrugać po dłuższym wciśnięciu hamulca, ale to bez sensu by było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek,miałem to właśnie z tematu adaptacyjnych świateł hamowania w e46,kiedyś ,gdzieś trafiłem,i skopiowałem,i proszę o fachowe tłumaczenie,bo ni mam pojęcia,co to jest,być może jakaś lipa,ale jeśli ktoś przetłumaczy,można obadać temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak kamcio napisal diody szybko "migaja" ale ludzie oko widzi ciagle swiatło, kamerka robi iles tam klatek na sekunde i nieraz wylapuje jak jest zgaszona i taki jest efekt, jak widac on wcale nie hamuje na filmiku tylko przyspiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek,miałem to właśnie z tematu adaptacyjnych świateł hamowania w e46,kiedyś ,gdzieś trafiłem,i skopiowałem,i proszę o fachowe tłumaczenie,bo ni mam pojęcia,co to jest,być może jakaś lipa,ale jeśli ktoś przetłumaczy,można obadać temat

wysyłam beaver'owi żeby zrobił, bo w translatorze trochę lipa wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...