Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wita;) powoli szukam na lato jakichś ładnych felg do E36. W moim posiadaniu, po białym sedanie jest bordowa coupe;) Chciałbym iść w germana, jednak zdaję sobie sprawę, że z moim budżetem (1500zł max) będzie bardzo ciężko dostać jakieś ładne germanowskie felgi.... Dodam, że felgi mogą być do regeneracji, byle nie do spawania:) możecie mi podać linki do aukcji, lub zdjęcia i nazwy felg które będą ładnie pasować do mojego autka, a ich cena będzie mieściła sie w moim budżecie?:) Buma jak na foto niżej (zdjęcie jeszcze z aukcji), posiada 17nastki, i pewnie taki rozmiar bym chciał kupić;) Pozdrawiam I proszę o sugestie;)

[ATTACH=CONFIG]23098[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

http://tablica.pl/oferta/skrecane-bmw-5x120-polerowane-rant-e36-e46-CID5-ID1IFph.html#181b85fdbd;r:;s:

Panowie, jak się będą prezentować te felgi na mojej kupecie? Obecnie mam wolne opony 205/55, na wyżej podanych felgach będzie jakiś naciąg? Mają tylko 8 cali, myślałem żeby wrzucić jakieś 10 cali... ale ciężko znaleźć w dobrych pieniądzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie bez rantu... wiem że wybrzydzam ale rant musi być mam niestey mały budżet, a duże wymagania...

Te fele co wkleiles tego rantu prkatycznie nie maja i slzag wie co to za firma. Dopytaj spredajacego bo do

rh zw 17cali

rant dokupisz bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie kupowalbym tego

wzor rotora sredni

ranty male

i szerokosci slabe bo wszystko 8"

jezeli dobrze kojarze to kolo to problemu z jakoscia nie powinno byc

ale ja bym sobie odpuscil

w tej kasie bedzie ciezko znalezc to czego szukasz

Edytowane przez rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne. mnie także kupno felg bedzie czekało i postanowiłem że oemowe kupie

ceb74b500bf1e8d7med.jpg najbardziej mi sie podobają te słoneczka ale i opcja nr2 jest fajna jesli z rantem. idzie dorwać za tysiaka bez problemu a lepsze to niż jakiś chiński badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Więc tak. Zastanawiałem się nad Mcontur, ale ostatnio wpadły do sprzedania takie oto felgi:

[ATTACH=CONFIG]23994[/ATTACH]

Są to 18", ET35 i szerokość 8 cali.

Pytanie: Mam zawias przód -6 tył -4, i zastanawiam się czy takie felgi w ogóle wejdą do mojej kupety... Z tego co się orientowałem to opony jakie udało by mi się załatwić to 225/45... Węższych niestety nie... tylko czy to się pomieści w nadkolu? Wiem że na foto fela jest delikatnie krzywa, lecz mam dobrego znajomego który powiedział że bez problemu da się to zrobić;) Dodam jeszcze że cena za felg to 800zł do negocjacji za komplet, oczywiście bez opon... Warte są tej ceny?

Nie ukrywam że felgi bardzo mi się podobają, i właśnie szukałem coś z takiego wzoru:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...