Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie byłem oglądać te felgi i na oględzinach się skończyło... każda felga uciekała w inną stronę, 100 razy prostowane i teraz też by pasowało porządnie wyprostować, tak więc odpadają. Wypatrzyłem ładne AC Schnitzer, przód 8" ET 10 i tył 10" ET 17. Gość odpisał że jeździły na E36 z "wyciętym tylnym nadkolem" Co to znaczy? Żeby weszło 10 cali na tył w seryjnym błotniku muszę zgolić ranty (te zakrzywione do środka) czy wywalić całe nadkole plastikowe? Druga sprawa, jak wygląda naciąg opon 205/45 albo 205/50 (nie pamiętam dokładnie) na 10 calach? W ogóle da się naciągnąć?:D. WIem że kombinuję, ale cóż:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

potrzebuję pilnej odpowiedzi Czy felgi 9 cali z ET15 wejdą do seryjnych błotników E36 coupe?

mam na oku felgi Keskin KT1 tyle że w rozmiarze 16 cali... jak to będzie wyglądało z rozmiarem i naciągiem opon? Jakie musiałbym kupić żeby nic nie obcierało? Opłaca się pchać 1300zł za 16 cali?:)

Edytowane przez Darozzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów ja:D

NR140 5X120 BMW E32 E38 E65 E66 E39 E60 KULTOWE (3057008923) - motoAllegro

te wejdą? zawsze miałem sentyment do tego wzoru borbetów, lecz znów to et.... i pytanie, czy będą pasować do e36 coupe?:)

drugie które mam na oku to:

http://tablica.pl/oferta/felgi-17-cali-bmw-motorsport-CID5-ID2pxER.html#cb61b7d071;r:4;s:

te mają ET 41 i 7.5cali. więc wejdą;) pytanie, które będą bardziej pasować do E36 coupe w kolorze CLAYPSORT?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chyba tak... znalazłem przelicznik ET do felg... szkoda.

wiec te powinny byc dobre ORYGINALNE felgi BBS RS 724 SKRECANE!! BMW (3104497901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

te mają ET41. i tylko czy opona 225 wejdzie na 8,5 szerokości felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...