Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanie do Was jest takie; Czy zakladaliscie sprzecik u siebie jakis i czy mialiscie problem z pociagnieciem kabli bez zbednego rozkladania srodka na czynniki pierwsze ;) bo z tego co ja wiem to jest problem puscic je tak aby nie bylo widac. Problem tylna kanapa ktora niestety sie nie sklada :( . Dobrze ze jest ten podlokietnik z wyjciem na narty :P ledwo co mi starczylo kabli na styk. Moze macie jakies rozwiazania pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie nasz aku kolego ? jak w bagażniku to pikuś jak z przodu to tylko plusa ciągniesz z pod maski zabezpieczasz sobie pod maską bezpiecznikiem najlepiej kupić na alledrogo automat 80A potem przepychasz kable do kabiny i prowadzisz - chowasz np. pod plastikami przy podłodze jeśli nie masz bardzo grubego kabla to schowa się bez problemu.Minusa sobie bierzesz z blacharki auta w bagażniku i podłączasz do wzmacniacza :) jak masz w radiu remote to ten cieniutki przewodzik musisz do radia pociągnąć...Jak będziesz miał dość mocny wzmak to wepnij jeszcze dobry kondensator 1farad i będzie lżej dla aku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Georgii zle zrozumiales moje pytanie :P wiem jak podlaczyc i jak pociagnac kable do czego chodzi mi o to wlasnie jak napisales mam grube kable i nie da sie zbytnio schowac pod plastiki bo wychodza albo wypinaja sie plastiki. A co do Twojego pytania to aku jest na przodzie nawiekszy problem jest z kanapa ktora sie nie rozklada zeby dobrze pociagnac je trzeba by bylo wyciagnac kanape i wtedy jakims tunelem puscic z kablami a chodzi mi czy jest jakies inne rozwiazanie ulozyc je schludnie bez sciagania kanapy ja puscilem pod podlokietnikiem bo inaczej nie wiem jak dac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja u siebie też miałem taki problem że przewody normalnie nie mieściły mi się w plastiki przy podłodze ale jak je ładnie poprosisz to w końcu ulegną i jakoś się tam mieszczą a co do tylnej kanapy to ja u siebie w turasie niestety ją wyjmowałem żeby to miało ręce i nogi. Moja rada, parę piwek troszkę wolnego czasu i dużo chęci a będzie wszystko tak jak powinno być. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było położyć je z jednej strony pod wykładzinę ? niż puszczać środkiem...

Jaki będzie to wzmak ? jeśli nie jakiś 1000w w rms jak Ja miałem to nie potrzeba grubych jak palec a takie miałem,możesz do słabszego cieńsze dać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zdemontowac siedzisko tylnej kanapy co niepowinno zajac wiecej jak 10sek (jest na zatrzaskach metalowych mocne szarpniecie do gory zalatwi sprawe) i mozesz poscic sobie kabel do bagaznika. Mi idzie przez dziure na narty ale mozna tez sie przewiercic. Mi kable elegancko pochowaly sie pod plasikami przy drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa kable jakie sa teraz nie bede zmienial sa pochowane pod plastikami ale zachowuja sie jak by chcialy uciec spod plastikow hehe ;) ale z Ta kanapa bede musial zmienic bo puscilem w kanapie czyli wcisnalem je i idzie na tunel w nartach ale nie spodziewalem sie ze bedzie takimi objazdami szlo moze jak bede mial chwile to to zmienie dzieki za rade pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu ciągnąć aż od przodu , ja wziołem sobie sygnał z ori kabli co szły do głośników tylnych do takiego małego "reduktora sygnału" z tego na wzmacniacz ze wzmacniacza na głośniki i wofer , jutro cyknę foty i wkleję w temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , coś tam uwieczniłem :P

żeby uniknąć tarmoszenia kabli od radia zakupiłem takie małe cuś za 25zł (to po prawej) po lewej zwrotnica od głośników infinity

widoczne tu kable niebieski i brązowy to ori kable z sygnałem które szły do prawego głośnika a teraz wchodzą w to urządzenie

1001315p.jpg

na następnym zdjęciu kable żółty i brązowy szły do prawego głośnika, a teraz podają sygnał do konwertera

1001313v.jpg

na pierwszym zdjęciu granatowe chinche (output) przekazują sygnał na lewy i prawy kanał we wzmacniaczu ze zdj nr2

Na następnej focie kabel brązowy masa, a czerwony zasilanie wzm od aku poprzez bezpiecznik

1001312d.jpg

A tak to wygląda w bagażniku, oprócz syfu zimowego nie jest źle, a gra lepiej niż HK :lol:

1001310z.jpg

A jeszcze jedno, jak nie podpinamy wzmaka od radia to zostaje taki problem, że wzmak ciągle pod prądem jest, ja puściłem sobie cieniutki kabelek rem pod podłokietnik tam umieściłem sobie mały przełącznik i tak wyłączam zasilanie wzmaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...