Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem sobie interfejs ze starego gniazda zmieniarki i nawet juz pobrałem program ale mam problem z zainstalowaniem.

Już przy próbie wystartowania instalatora wywala mi błąd ,, Run-time error '339' ''

Może macie jakiegoś linka już ze sprawdzonym programem i instrukcją instalacji ?

I jeszcze jedno pytanie, bawił się ktoś z Was programem do modowania navi ? A dokładnie chodzi mi o zmiane ekranu powitalnego ;)

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był ostrożny przy używaniu tego programu. Mam go i ustawiałem nim parę rzeczy. Działał naprawdę elegansio, fajnie i szybko się ustawia telefon, navi itd. Pewnego dnia, coś poszło w kodowaniu nie tak i tylko dzięki temu że coś mnie tknęło i zrobiłem "kopie bezpieczeństwa" modułów, nie spędziłem dwóch dni na odzyskiwaniu ustawień samochodu. Program znajdziesz na oficjalnej stronie kolesia, później wykup sobie licencję. Dostaniesz klucz, zarejestrujesz program i będziesz mógł śmigać :)

Ekran powitalny wgrywasz wraz z softem do NAVi, ale przyznam się że nie bawiłem się tym oprogramowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że da się to ustawić w e39 ?
Napisz coś więcej o furaku w którym chcesz to zmienić.

EDIT: a najlepiej to sczytaj NCS'em opcje modułu TV/Video i podeślij mi plik TRC to szybko zobaczę co tam się da zrobić a co nie.

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odblokowanie tv dla mk I i mk II

Dla radia mk1 rok prod. 09/94 do 08/96 z meskim glosem:

1.przekrec kluczyk w pozycje 2 (nawiew i radio chodzi)

2.w meni wejdz w funkcje tv

3.wejdz w ustawieniia

4. wejdz w kontrast

5.gdy pasek od kontrastu zmieni sie na zielono nie puszczaj guzika

6.wylacz kluczyk(wszystko zgasnie, ale nie wyciagaj klucza i caly czas trzymaj guzik)

7. 8-10 sekund trzymaj guzik (dokladny czas)

8.pusc guzik

9.przekrec kluczyk w pozycje 2

wersja druga dla mk2 rok prod. 09/96 do 08/99 damski glos:

roznica tylko w punkcie 4 zamiast kontrast, w ustawieniach jasnosc po niemiecku helligkeit

pozostale czynnosci bez zmian

znalezione,nie sprawdzone przezemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączność idzie po innej linii,navcoder chodzi po I Bus
:D Dla mnie może chodzić nawet po linie nad przepaścią ;) Mnie się wydaje ze gdzieś w module jest opcja. Nazwij mnie niewiernym Tomaszem ale jak nie spróbuje to nie uwierzę. Muszę mieć TRC tego modułu żeby sprawdzić czy ta zmiana jest możliwa, jeśli nie to zapraszam kolegę na jakiegoś spota w Kielcach (jak przyjadę w rodzime strony) i sam osobiście mu odblokuje NavCoderem tą telewizje w ruchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja u siebie mam odblokowane tv, i było to robione navcoderem. Ja chcę po prostu wiedzieć czy jest możliwość odblokowania tv w e39 ncs-em ;)

Plik jutro podeśle, i wszystko się wyjaśni.

Pomocny rysunek Dirty :)

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łączność idzie po innej linii,

tak ale NCSem komunikujesz się przez k-line z IKE a ten z kolei przesyła dane dalej przez np I-bus... no ale i tak w TRC nie ma tej możliwości z tego co pamiętam, no ale warto sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie może chodzić nawet po linie nad przepaścią

hehe,no z tego co ja słyszałem,to mkI i mkII zrobisz jak pisałem wyżej,a mkIII i IV tylko navcoder i bmw scanner(pasoft),znaczy popieram opinie Grześka,ale masz racje,trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tez tak myślałem i zgrałem TV1, i jest to dokładnie to samo co plik z całego auta.

Co najlepsze po edycji tego pliku (chciałem zmienić kilka opcji alarmu), i próby wgrania do auta nic się nie dzieje, tak jakby go nie zapisuje...

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...