Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

od ok 3 tyg mam problem z falowaniem obrotów na gazie.

Na paliwie raczej jest OK zdarza się sporadycznie lecz na gazie obroty falując od 600 - 900.

Pojechałem go gazownika i powiedział, że mam za duże założone wtryski (35-40 ps na gar) z tego co rozmawiałem z osobą, która zakładała powiedziała, że są bardzo dobre i będą pasować. Auto to BMW E46 325 COUPE z 03r

GAZ:

-STAG 300

-CZUJNIK CIŚNIENIA: AC

-WTRYSKIWACZ: HAMA

-ZAWÓR ODCINAJĄCY: VALTEK

-REDUKTOR/PAROWNIK: AC GOLD

-WIELOZAWÓR: TOMAETTO

Jeżeli przekręciłem nazwy to przepraszam spisuję z kartki.

Gaz założony w czerwcu 2012 roku zrobione na gazie 23 tys km

Miał wyczyścić przepustkę czy jakoś tak ale powiedział, że jest ok.

I teraz jestem w kropce czy te falowanie może być od tych wtrysków, które niby są za mocne wsadzone (35-40)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja bym zmienił na początek gazownika :4: skoro wcześniej było ok ,ja mam w swoim 2,2 m54 wtryski hana zielone to jeszcze większe niz twoje bo na 40-60 a koni mam 20mniej niż ty a wszystko chodzi idealnie polecam na początek sprawdzić dokładnie dolot czy gumy nie mają pęknięć i poczyścić przepustnicę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja śmigam akurat na czerwonych waldkach i jestem zadowolony komplet naprawczy do 6 szt. kosztuje 70zł i co 50tyś można wymienić samemu tak samo jak zestaw naprawczy reduktora ok 60zł bo gumy twardnieją i syf się zbiera w środku,potem tylko pojechać na kalibracje i ustawienia.Jak zaczną znów głośno chodzić waltki to oznaka,że znów czas na komplet naprawczy...Oczywiście zawsze pamiętajmy aby filtry lpg wymienić co 10tyś max 15tyś roboty samemu tyle,że piwa nie zdąży się wypić a koszt filterków 15 zł za dwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...