Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość dirty.73

a ja wam cały czas podpowiadam,sczytajcie sobie(jeśli ktoś bawi się w swoim aucie)całe auto,wprowadzacie wszystkie zmiany,robicie sobie kopie pliku TRC na kompie,i potem,jak chcecie coś zmienić,robicie zmiany w domciu,w ciepełku:wink: w pliku TRC na kompie,potem tylko do auta,odczyt,TRC z kompa do MAN i code car,i do domciu,do ciepłego:D

po co siedzieć przy aucie,szukać po modułach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co w GM5 nie masz tych trzech wpisów?

Te trzy wpisy mam zmienione - ale kierunków jak nie było tak nie ma.

a ja wam cały czas podpowiadam,sczytajcie sobie(jeśli ktoś bawi się w swoim aucie)całe auto,wprowadzacie wszystkie zmiany,robicie sobie kopie pliku TRC na kompie,i potem,jak chcecie coś zmienić,robicie zmiany w domciu,w ciepełku:wink: w pliku TRC na kompie,potem tylko do auta,odczyt,TRC z kompa do MAN i code car,i do domciu,do ciepłego:D

po co siedzieć przy aucie,szukać po modułach.....

To może tak instrukcja jak zczytać całe autko? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

to nie,robisz normalnie profil,repxet itd.....do momentu Process Ecu,zamiast tego dajesz Process Car,wyskoczy ci twój model,OK,i tu nawet jeśli wyskoczy błąd,to w WORK masz plik .TRC całego auta(ważna rzecz,przed każdym kodowaniem ,plik .MAN ma być czysty,i najlepiej wykasowany plik FSW_PSW.TRC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dirty.73 - udało mi się zczytać całe auto.

Także udało mi się zakodować te kierunki. Coś miałem namieszane w pliku bo te trzy wartości miałem dobrze wpisane:

DWA

aktiv

QUIT_OPT_ENTSCH

aktiv

QUIT_OPT_SCHAERF

aktiv

ale miałem jeszcze jakąś opcję OHNE_DWA_0 ustawioną na ative, więc zmieniłem na nicht_aktiv i działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...