Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Kolega zajmuje się sprzedażą kluczyków samochodowych, ostatnio zaczął przywozić znaczki do BMW. W ofercie aktualnie mamy jeden komplet czarnych znaczków carbonowych do E46.

W KOMPLECIE:

-znaczek na maskę

-znaczek na klapę

-znaczek w kierownicę

-z znaczki na felgi

CENA: 149,99zł

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO W LUBINIE LUB WROCŁAWIU

LINK ALLEGRO -> ZESTAW 7 ZNACZKÓW CARBON BMW E39 E46 E60 E65 X5 Z4 (3004951455) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZDJĘCIA:

[ATTACH=CONFIG]24035[/ATTACH]

Edytowane przez Kamcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Odgrzewam temat, dziś już osobiście.

W sprzedaży dokładnie ten sam zestaw, ale bez naklejki na kierownicę (pojeździ u mnie :))

Cena 130 zł, odbiór Wrocław, Lubin.

ZESTAW 6 ZNACZKÓW CARBON BMW E39 E46 E60 E65 X5 Z4 (3107125210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam temat, dziś już osobiście.

W sprzedaży dokładnie ten sam zestaw, ale bez naklejki na kierownicę (pojeździ u mnie :))

Cena 130 zł, odbiór Wrocław, Lubin.

ZESTAW 6 ZNACZKÓW CARBON BMW E39 E46 E60 E65 X5 Z4 (3107125210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cytat z aledrogo:

"Nigdy nie używane. Wysyłka jako list ekonomiczny lub priorytetowy, bez członu "polecony", tylko i wyłącznie na państwa odpowiedzialność. W grę nie wchodzą negatywy czy neutrale przy wyborze takiej formy wysyłki."

DO PIEKŁAAAAA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO PIEKŁAAAAA!!!

To taki standardowy tekst, który dodaję do każdej aukcji. W sumie w tej nawet nie ma możliwości wybrania tej tańszej opcji :P

W sumie tylko raz na 1500 transakcji coś zginęło, ale wolę się zabezpieczyć. Jak ktoś kupuje rzecz za grubsze pieniądze to chyba nie jest problemem dopłacić te 3-4 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłbym zainteresowany takimi emblematami, miałbym pytanie, bo z tego co się orientuję w E36 są emblematy 82mm na masce i na klapie. BYła by możliwość zamiany tego emblematu 74mm na 82? tak żeby był komplet 4 na felgi 65mm, i 2 na maskę i klapę 82mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna oferta przedstawia się następująco:

znaczek 82mm (czarno-biały) - 24 zł

znaczek 74mm albo 82mm (carbon czarno-szary) - 40 zł

Zestaw z kilku postów wyżej nadal aktualny (6 emblematów) - 130 zł

Na 99% będę na spocie w Niedzielę (24 marca), także mogę zabrać, pokazać, przymierzyć - jak ktoś będzie zainteresowany pisać.

ZDJĘCIA POGLĄDOWE:

[ATTACH=CONFIG]24483[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]24484[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...