Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

I ja sie dolacze do tematu :D

Bo podpiecie to jest moje ostatnie wyjscie.

Czy po podpieciu silnika pod kompa wykaze mi bledy :?: tzn. czy wykryje przyczyne dlaczego samochod nie jezdzi na benzynie :?: Bo kupilem pompe paliwa ale efekty sa takie same jak wczesniej :cry:

A co do ceny to zalezy od firmy ktora sie tym zajmuje. Ja slyszalem ze nawet 200pln sobie wolaja :twisted: Podkreslam ze tlyko slyszalem ale w tygodniu sie przejade dowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem aukcje z interfacem do diagnostyki - może by tak zrzucić się i nabyć drogą kupna.... też chętnie zerknę co tam w trawie piszczy.

A co do błędów zczytanych z kompa - pokaże Ci kod błędu - a TY lub mechanik będziecie musieli sprawdzić czego on dotyczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputerową diagnostyke silnika można zrobić w warsztacie B&W A.Broszko przy ulicy Armii Krajowej.Warto to zrobić bo naprawde można sie sporo dowiedzieć na temat samochodu.Ja ostatnio podpinalem samochod do kompa przy diagnozowaniu usterki sondy lambda.Koszt to chyba 100zł.Natomiast jesli chodzi o te interfejsy z allegro to nie polecam.Bylem w Krakowie w firmie ktora je sprzedaje.Powiedzieli,ze te tansze albo dzialaja albo i nie, wiec trzeba kupic drozszy za jakies 250 zł . Do tego przejsciowka do laptopa za jakies 150 zł.A i tak wszystkiego nie pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

A czy ten tego...

Z racji tego że z elektroniką się dogaduje jako tako..

są jakieś schematy elektroniki tych przyłączy? Gdyby ktoś dysponował chętnie w ramach czasu wolnego i eksperymentu wykonam

Może zna ktoś dokładną nazwę tego ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:sprecyzuj:lol:,ja zadałem pytanie o ceny,bo w gruncie rzeczy,widać,że to komercyjne ogłoszenie,(jak i reszta postów eLjota),więc nie ten dział--->ogłoszenia

No właśnie zaczyna mnie to w****iać bo koleś sobie zaczyna cyrk urządzać i reklamę za frajer ..... jeśli pomaga w czynie społecznym to luz a jeśli bierze za to szmal to jest komercja , więc najpewniej wszystko poleci do śmieci z jego twórczości tylko niech admin odpali maszynę po weselu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie sprawdzić wam wszystko w aucie od silnika poprzez moduły do ilości godzin pracy waszych autek.

Tak jak kolega napisał sprawdzanie autka jest za free a "CLEAR" może kosztowac na przykład browara.

Sprawdzenie auta inpą i wciśniecie Clear to prosta sprawa dlatego koszt niewielki.

Jak ktoś chce skanowanie DIS do tego sprawdzenie parametrów w trakcie jazdy i odczytywanie wartości plus moja wiedza no to niestety to kosztuję troszkę więcej niż browara.

Ponad to przeprogramowanie sterowników lub robienie adaptacji to bardziej poważna rzecz i dlatego uplasowuje sie wyrzej w płatnościach.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to naprawdę proszę na PW gdyż inaczej traktuje się gościa co chce sprawdzić jak mu działa przepływomierz, a inaczej takiego co chce programowanie sterownika od skrzyni biegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK,chodziło tylko o to,że zamiast odkopywać jakieś stare tematy,pisać po kilka takich samych postów,daj ogłoszenie w odpowiednim do tego dziale,wiadomo,za niektóre rzeczy trzeba wziąć pieniądze,wgrywając nowy soft np.silnika,bierzesz odpowiedzialność za to,że jak pójdzie coś nie tak,płacisz za serwis,naprawe,co do podstawowych rzeczy,to większość ma Inpe,Ncsa,a Dis praktycznie sam mówi jakie powinieneś mieć parametry,a jakie masz-a tak BTW-pracujesz coś w temacie ISTY/D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się ISTĄ nie bawiłem, mam wersję 39.7 i 21.1 ale to tylko dla nowych aut jest potrzebne. A kto przy zdrowych zmysłach kupuje nowe auto i nie serwisuje go w ASO jak jeszcze gwarancja jest. Za mały jestem jak narazie do serwisowania aut młodszych od 2008 roku.

Edytowane przez eLJot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ceny to zalezy od firmy ktora sie tym zajmuje. Ja slyszalem ze nawet 200pln sobie wolaja Podkreslam ze tlyko slyszalem ale w tygodniu sie przejade dowiedziec.

Proste podpięcie i sprawdzenie błędów mogę Ci sam zrobić, odezwij się na PW.

Myślę że warto od tego zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...