Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie patrzac na absolutnie paskudne oczo***ne wnetrze (na dzien dobry lecialyby OUT, nawet zwykle czarne welury ze zwyklymi boczkami za 500zl dawalyby rade..), ale oprocz tego widzi wam sie cos "nie tak"? Silnik odpowiedni, szyber i klima jest...

Oferta - BMW 528 - BMW 528I 193KM W BARDZO DOBRYM STANIE MECHANICZNYM ORAZ LAKIERNICZYM. POSIADA PEŁNA KSIAŻKA SERWISOWA, KOMPLET KLUCZYKÓW. WYPOSA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike5er z forum bmw5er miał do sprzedania 523ia touring z gazem już zarejestrowaną tylko on chciał jak dobrze pamiętam coś koło 12 tyś

edit

o tutaj jest ogłoszenie :

Forum BMW 5er - Zaloguj

jak strawisz ten kolor to auto jest warte polecenia

Edytowane przez remotec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam,są,ale trzeba szukać,i trafić.....no ale wiadomo,to czas(tu akurat chyba ten błotnik coś nie teges)

Oferta - BMW 528 - sprzedam bmw 528i lift 2001 stan bardzo dobry 503-115-234

Brak szybru i automat.. ;)

mike5er z forum bmw5er miał do sprzedania 523ia touring z gazem już zarejestrowaną tylko on chciał jak dobrze pamiętam coś koło 12 tyś

edit

o tutaj jest ogłoszenie :

Forum BMW 5er - Zaloguj

jak strawisz ten kolor to auto jest warte polecenia

Kolor ciezkio orzech do zgryzienia ;) No i rowniez: minus za automat...

Dzieki chlopaki, szukam dalej. A tak sobie myslalem: 8500zl za srebrna, 2000 rejestracja itd itd, 3600zl LPG: daje juz preawie 14tysi. Nie malo za samochod ktory ma wnetrze jak paw strzelil, ale zerknac warto bo od siebie mam caly czas autostrada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze tylko ten kolor środka trochę psuje urok :cry:

Fotele i boczki zawsze mozna wymienic ;) Ale jest ponoc ksiazka serwisowa, prowadzona od samego poczatku do teraz w niemczech. Warto chyba podjechac i sprawdzic jak ten samochod wyglada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialem wprost, ze nie bede jechal 600km po to, aby on spuscil mi 100zl z ceny i niech mi powie konkretnie jaka jest ostateczna cena skoro jest do negocjacji, zebym wiedzial czy mam wogole myslec o podjechaniu. Powiedzial, ze za 8tys moze oddac..

Georgii, ale na Buczkowice jest chyba poprostu A4 na katowice jezeli sie nie myle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie uparłeś:P,lubisz wiatr we włosach czy jak?8)

uwielbiam, mimo tego ze nie zawsze mam duzo tych wlosow :) Pamietam, ze jak kiedys szukalem e34 540, to taka absolutbna perelke odpuscilem, tylko i wylacznie, poniewaz nie bylo szyberdachu. Nawet bralem rozne opcje pod uwage, lacznie z wlozeniem szyberu oryginalnego ;) Ale tak, chcialbym miec szyber..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta - BMW 528 - SPRZEDAM Bmw E39 kombi w dobrym stanie technicznym , silnik i skrzynie pracuje bardzo dobrze , Wnętrze auta zadbane. Auto do opłat. P

skoro sam do niemca chciałeś jechać,blisko w miare,no i chyba ten szyber to w kombiaku to rodzynek

..manual :D

nie taki latwy orzech do zgryzienia.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyber,manual......równie dobrze możesz dodać,że ma palić 3,5 gazu na 100 :lol:

no łatwo, ci powiem ,nie będzie:lol:

Powiem ci ze wbrew pozorom, nie tak trudno, sporo tego jest z szyberami, i nie chce kupowac na szybko. Chce kupic z otwioeranym, bo wiem z epozniej bede wkurzony ze nie czekalem kiedy zacznie mi go brakowac w lecie.. ;)

A teraz zrobiolem sobioe szybka matme z ta srebrna, znam siebie i wiem ze to co mnie wkurza, to bede chcial zmienic jak najszybciej..

Fura - 8000

rejestracja/akcyza - 2500

LPG - 3800

stolki i kiera - 1000

szyby (na bank bym pewnie szybko zmienil bo nie lubie kiedy tyl czarny jak smola a przod jasny) - 600

tutaj, nie liczac podstawowe wymiany oleju itd, daje nam juz okolo 16tys. Chociaz nie znam dokladnych cen e39 bo spora jest rozbieznosc jesli chodzi o ceny, ale chyba troche duzo jak na 98rok. I na chwile obecna nie na moja kieszen, wiec mysle ze wole poczekac az znajdzie sie cos innego. Chociazby nie z takim oczo***utnym srodkiem ktory bym chcial wymienic w przeciagu 2 dni.. ;)

Szukam dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

hehehe,wozu spoko,to ma być auto dla ciebie,i choćbyś se wymyślił ,że ma być tam jacuzzi,to ma być i ***8)

dobra,siedze na chorobowym,to będę wisiał na allegro,może coś wykukam8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dirty za linki ;)

Udalo mi sie podniezc nieco fundusze, i w chwili obecnej moge wylozyc 13tys. Mam nadzieje, ze uda sie kupic cos sensownego, bo sie bronie przed kupnem kolejny tani, okazyjny egzemplarz, w ktory bede musial na dzien dobry cos wlozyc bo sie okaze ze cos jednak jest nie tak. Ta nawet calkiem calkiem, chpociaz przebieg podejrzanie maly. Pytanie jedynie, jaki ma prawdziwy..

Jak wogole z e39? Od ktorego roczniak warto startowac? Nie chodzi o podwojny vanos tylko od kiedy byly w miare wyprostowane wszystkie "bolaczki" zwiazane z nowym modelem? bo wiadomo ze zawsze przez pierwszy rok/dwa wychodza wszystkie niedociagniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...