Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z takiego sprzętu?

ZMIENIARKA MP3 USB BMW E46 E39 E38 E83 E53 +4GB SD (3069329125) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zmieniarka podłączona pod oryginalne radio w BMW.

Chętnie coś takiego kupie jeżeli już ktoś z tego korzystał.

Może ktoś ma na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

widzę chińszczyzna.

Cena pasuje bo z dlarów na na nasze + cena przesyłki.

Jak ktoś chce może zobaczyć orginalna stronka:

Aliexpress.com : Buy YCARLINK Car USB Radio Stereo Adapter MP3 SD AUX adapter Interface audio player Digital CD Changer emulator multi choices from Reliable YTM06 bluetooth suppliers on See-me

Prucz tego można dokupić moduł blutoth, mikrofon i sterowanie z pilota:twisted:

A co wy na to 2012 New 7" Digital Stereo Car DVD Player For BMW E46 GPS Navigation Bluetooth iPod SD-in Vehicle GPS Units & Equipment from Automobiles & Motorcycles on Aliexpress.com

Edytowane przez e34t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jaka jest różnica (cena jakość funkcje) między linią "y" a "x"

Może tylko dla sprzedawcy zmieniona literka niejednokrotnie spotykałem się z tym samym produktem tylko pod 10 firmami 10 różnych nazw ( limited edition)

:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś, coś, ktoś pisał o minimalnych szumach na tej zmieniarce, prawie niesłyszalne... a jednak jak ktoś lubi naprawdę czystą barwę to mogą wkurzać. Hary33 potwierdzasz? Ja tylko powtarzam to co, gdzieś wyczytałem, nie jestem w stanie powiedzieć gdzie i ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem urzywam rok czasu i nic takiego sie niedzieje jestem naprawde zadowolony robisz sobie 6 folderow na karcie o nazwie cd01 itd i nagrywasz muze wszystko działa sterowanie z kiery model mam xcarlink kupywalem na tęczowej we wrocławiu jak co mam adres wysyłają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...