Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym prosić Was o ocenę skór do E34. Bo generalnie mam dwa zestawy na oku ale jeden jest bardziej blyszczacy drugi mniej chyba nawet matowy. Jak to wyglada jesli chodzi o wyglad i utrzymanie? Powiedzcie tez jak to jest z elektryka w nich. Czy to niezbedne, czy to udogodnienie ktore na prawde sie przydaje? Czy idzie się spokojnie bez tego obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matowa skóra jest zdrowsza, jest takie dziwne przekonanie że skóra powinna się błyszczec jak psu jajca ale to nie prawda, ja zmieniałem kiedyś na elektryczne ale dlatego że żona czesto jeździła i pamięć sie przydawała, gdyby nie ten fakt to nie chciało by mi się babrać ze zmieną dla samego bajeru, no i elektryczne fotele ciężkie a po co dodatkowe kilogramy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie czarne skórzane sportzitze. Jeśli chodzi o utrzymanie - co jakiś czas przetrę oliwka dla niemowląt i wygląda dobrze (jak na 20 lat ;)).

Mam regulacje manualną - ale tak naprawdę jeśli jesteś jedynym kierowcą to ile razy zdarza Ci się zmieniać ustawienia fotela? A jak nie zmieniasz to po co Ci elektryka (jeden bajer mniej do psucia się)?

Problem ze skórą pojawia się gdy jest zimno i gdy jest gorąco i trzeba na niej usiąść, ale jak dla mnie nadrabia to elegancja takich foteli. Zresztą ja mam podgrzewane fotele i klimę więc powyższy problem jest tylko przez krótki czas :)

Jeśli chodzi o wygląd - to podjedź na najta i zobaczysz u Dzikiego jak to wygląda i jak się w "tym" siedzi (ja niestety będę dopiero na kwietniowym najcie - wtedy zapraszam do mnie ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skora w aucie to wygoda, przy utrzymaniu czystosci, sprzataniu przetrzesz specyfikiem i gitara , miej powierzchni do odkurzania :) Mialem w e32 piekne elektryczne jezdzone skory , z fotelem pasazera nie bylo problemow( malo uzywane sterowanie) to przy fotelu ierowcy , co jakis czas przesowala sie linka napedzajaca zwodzenie oparcia i oparcie podnosilo lub opuszczalo sie z jednej strony , ale dla tego , ze zona moja jezdzi wysoko i oparcie na kat prosty, a ja z racji wieku i brzucha na lezaco :) A i jak masz psa to na skorach bedzie musial nosic skarpetki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to że masz skore na aucie sagui to wiedziałem ale że to sporty to mi umknelo. Gdybym wiedzial to wcześniej to bym poprosil o prezentacje. :-D A można do nich domontowac podlokietniki? Tylko takie seryjne zeby nie trzeba bylo rzeźbić? Bo widziałem różne, takie bez i takie ktore maja. :-) jak dam rade to pojawie się na najcie i grzecznie poprosze Dzikiego o prezentacje. :-)

P.S.: dziekuje wszystkim za dobre rady i opinie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Dziki nie ma sportów.

Manualny individual z marszczoną skórą.

Efekt potęgują boczki również z taką skórą i tunel w skórce.

Fotelą są z podłokietnikami więc sam zobaczysz jak to się w tym siedzi.

Potwierdzam to co pisał Lucius-skóra matowa bez poślizgu to skóra dbana,świecąca śliska to w dużym uproszczeniu zaniedbana.

Awaria elektryki w siedzeniach to spory kłopot.Poza awarią grzania która nie stanowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Dziki nie ma sportów.

Wiem, że Dziki nie ma sportów bo zaglądałem kiedyś przez szybkie. :P

Generalnie nie wyobrażam sobie teraz jazdy bez podłokietnika bo u siebie w welurze mam. Od czasu do czasu kopsne się moim starym Lanosem (chlip... :D ) czy ojca astrą i po prostu nie wiem co zrobić z ręką. Czy stosować pozycję ala "dres": połowa ciała na tunelu środkowym czy opierać o kolano (tyle tam miejsca :D ).

A co do elektryki to chyba rzeczywiście macie rację. I tak rzadko kto inny jeździ moim autem (nie wiem czy za duże czy boją się, że jak coś zmajstrują to będzie bura :P ) więc raczej gadżet zbędny. ;)

A właśnie takie jak u Kosy to by mi najbardziej odpowiadały ale ceny zaporowe. Wiszą teraz jedne na alledrogo w przystępnej cenie ale niebieskie choć po zdjęciach widać, że zadbane.

Fotele e34 SPORTSITZE Z kanapa, boczki NIEBIESKIE (3096475055) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

P.S.: A jeszcze takie pytanie: idzie w końcu dołożyć bez problemu podłokietniki do sportów? Wydaje mi się, że tak bo bmwfans tak pokazuje, ale chciałbym mieć to jeszcze od kogoś potwierdzone. :)

Edytowane przez Szpadyzor71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanie: idzie w końcu dołożyć bez problemu podłokietniki do sportów? :)

Idzie dołożyć bez problemu, rama oparcia jest taka sama i ma w tym samym miejscu otwory, dołożenie podłokietników to kwestia zrobienia otworu w bocznej części tej zdejmowanej tylnej obudowy, reszta to jedynie przykręcić po dwie śruby na podłokietnik, myślę że w 10 minut by się z montażem wyrobił :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw usiadz w takich i takich. U Dzikiego to prawda wygodnie sie siedzi. Kiedys na zlocie na bielanach siedzialem w aucie hudego na sportach wlasnie i szalu na mnie nie zrobily. Jakies takie; waskie, krepujace, sztywne. Swoja wage mam, ale nie murzynska dupe:D

a te sporty nie byly w skorach, ja jeszcze chyba nie doroslem do tego:P

czesto trafiaja sie skory na allegro, moge podsylas linki jak cos sie trafi, no i wariat sprzedaje tylna kanape od turasa w dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze, już zapomniałem o fotelach bo zająłem się felgami, ale wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć galone. :D

P.S.: Jak myślicie wejdzie mi ten zestaw na pake do turasa? Bo nie będę montował w Kórniku jakbym się zdecydował. :D A przy okazji może gruszkę na wierzbie znajdę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zakupione. Teraz renowacje przechodzą. Nic specjalnego, zwykłe 17", repliki alpiny. W dobrej cenie je dorwałem, a to już lepiej niż pączki na 15. :P Tylko jeszcze myślę nad oponami bo mam 2 nankangi 235/45/17 i założe je na tył, ale jeszcze nie wiem czy na przód założyć 215/45 205/45 czy 215/40 205/40. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...