Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Od jakiegoś czasu mam problem z "przeskakiwaniem" muzyki podczas odtwarzania. Dziura, przeskok itp. Czy to wina głowicy?Próbował ktoś z jakimiś płytami czyszczącymi?Może jest jakiś patent bo nie chcę zmieniać oryginalnego radia?

Edytowane przez Sajmonowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak myślałem...podskoczę kupić płytę do jakiegoś Saturna i będę próbował.Jak nie zda to egzaminu to pomyślę nad jakimś sprzętem który można do schowka wrzucić:)Dzięki Jaro

P.S. Zanim w Polsce będą równe drogi to jeszcze ze 2-3 pokolenia muszę przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jedorazowego uzytku :lol::lol::lol:

serio? heh, to się nagadała

jak to wygląda drugi raz radio nie odczyta, nie odtworzy płyty?

Dała radę ale nie wiem czy te CD są jeszcze w Tesco(wygrzebałem z jakiegoś pudełka z płytami)...jak chcesz to skumamy się gdzieś na mieście to sobie zarzucisz

I bez tego pasowałoby się w Lubinie ogarnąć. Troszkę osób z Lubina się tu przewija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio? heh, to się nagadała

jak to wygląda drugi raz radio nie odczyta, nie odtworzy płyty?

I bez tego pasowałoby się w Lubinie ogarnąć. Troszkę osób z Lubina się tu przewija :)

No no szocha trzeba zrobić jakiś spot w Lubinie bo rzeczywiście kilka furek już jest i warto byłoby się poznać...Rush'a napadłem ostatnio jak wracałem od mechaniorabmw_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez tego pasowałoby się w Lubinie ogarnąć. Troszkę osób z Lubina się tu przewija
No no szocha trzeba zrobić jakiś spot w Lubinie bo rzeczywiście kilka furek już jest i warto byłoby się poznać...Rush'a napadłem ostatnio jak wracałem od mechaniora

co to za tajniackie umawianie się ?!!! jest odpowiedni dział !! :-P MOderator Bana Im !! lolollolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...