Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni walczę u znajomego ze spolszczeniem navi MK2. Sam czytnik działa (język angielski w menu), ale jakiś czas temu (przed moim grzebaniem) zniknęła mu opcja nawigacji z menu na ekranie. Próbuję wgrać PL soft, ale po włożeniu płyty do czytnika nic się nie dzieje. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? Chociaż, żeby wróciła opcja nawigacji na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam inny numer z MK2, navi działa na oryginalnej niemieckiej płycie z mapami , kiedy do czytnika wkładam płytę z polskimi mapami, wyświetla po prostu żeby czekać i tak czekam czekam i nic. W innym aucie ta płyta działa. Podpowie mi ktoś z Was o co chodzi że ori płytę czyta a z polskimi mapami już nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne że w innym działa, zawsze można spróbować nagrać jeszcze raz. Najlepiej nagrywać na płycie verbatim programem imgburn z najmniejszą prędkością. (znajomy ostatnio zgrał sobie mapy do mk4 innym programem i mu sie cięło, a po nagraniu j.w. wszystko ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Mam inny numer z MK2, navi działa na oryginalnej niemieckiej płycie z mapami , kiedy do czytnika wkładam płytę z polskimi mapami, wyświetla po prostu żeby czekać i tak czekam czekam i nic. W innym aucie ta płyta działa. Podpowie mi ktoś z Was o co chodzi że ori płytę czyta a z polskimi mapami już nie??

ja z kolei polecił bym płyty Sony, nagrane najwolniejsza prędkością, pokombinuj z płytami i nagrywarkami...

Dodam, że dioda POWER w czytniku się świeci, czasami również CD-IN się zapali, płyta też czasami się zakręci w czytniku a czasami nie. W INPA nie ma komunikacji z modułem nawigacji (chyba, że po prostu MK2 tego nie posiada).

ja bym chyba jednak postawił na wadę czytnika, to by tłumaczyło dlaczego z menu znikła opcja navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Podobna zawartość

  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...