Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co byś nie kupił to chińszczyzna. Oryg. zawiecha tego typu to koszt ok. 3 tys pln, więc za 700,800,czy 900 zł nikt nie sprzeda dobrego towaru. Ale ludzie to kupują i na tym jeżdżą i są zadowoleni. Najlepiej niech wypowiedzą się Ci, co skosztowali tego wynalazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areczus jak mozesz to napisz ktore z tych zawieszen aktualnie uzywasz i jakie sa twoje odczucia ? Ja poprostu mam połamane sprężyny tylnie w swoim kabrio i jak mam kupic standardy za 80 euro sztuka bo takie sa u mnie ceny to mysle o sciagnieciu z Polski takiego kompletu za 900 zł to wyjdzie mnie z wysyłka 300 euro ale mam komplet z amorami a tu za dwie sprezyny dam 160 i to jakies standardowe zamienniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

+/- mam takie: ZAWIESZENIE GWINTOWANE GWINT BMW E36 06/92-97R (3170112626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja brałem do sedana, ale to bez znaczenia:)

Według mnie do jazdy na co dzień jest ok,jeżeli jeździsz sam to jest dobre za duzo się nie ugina:) Jeżeli zabierasz już familie i masz opuszczone bardzo nisko to się gorzej robi bo siada na dziurach i może przycierać jak masz duże felgi, ale wiadomo cena/jakość. Gdybym miał jeszcze raz kupywać to bym wybrał taki sam zestaw bo niestety dawac ponad 2tys za gwint to dla mnie za duzo a tu 900 zł i też jest dobrze:) Jak coś to pytaj dalej postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz chcesz cos dobrego ,zobacz te mozesz je kupic po promocyjnej cenie bo w tej chwili sa o 100f tansze i sprzedawca jest z niemiec mialem taki zestaw w mojej poprzedniej bmw 325i coupe i bylem zadowolony nie sprawialy zadnych klopotow na pusto jak i zaladowany jezdzilem na tym zestawie do pracy na codzien jak i na dalekie trasy typu U.K -POLSKA i bylem bardzo zadowoly ale coupe sprzedalem i teraz robie sedana zobacz sobie ten zestaw i poczytaj o nim Adjustable 92-97 BMW E36 M3 3 Series Coilover Coilovers Suspensions Damper kit | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...