Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

szukam doswiadczonego lakiernika w moich okolicach ewentualnie 50km od Zgorzelca,

potrzebuje pomalowac w e46 blotnik (nowy) i zalozyc go na auto, pomalowac zderzak przedni i tylny oraz drzwi,

jestem raczej wrazliwy na sprawy doboru lakieru, spasowania itp. wiec popelina nie przejdzie bez echa, czyli Kaziu w stodole niech sie lepiej zastanowi przed przyjeciem zlecenia :lol: ...bo jesli wyjdzie kaszanka to bedzie sie dzialobmw_4 kuog

wiem, ze sprawa nie jest prosta - bo juz u kilku malowalem swoje samochody i z zadnego nie jestem zadowolony

sprawa dosyc pilna bo e46 wyglada niefajnie i powoli nadkole mi sie powieksza :bag:

czyli casting otwarty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys jechal od ronda przy plazie pierwsza na wprost przy zakladzie energetycznym ostatni dom po lewj stronie na samym zakrecie tak na zielono pomalowany , na google map mozesz podejrzec Idzikowskiego to jest, gosc jasiu Dudek czy jakos tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś drzwi od Audi malowałem w Ręczynie u Ryśka, kilku chłopaków u niego swoje bawary z Bogatyni malowało i koleś odwalał robotę na wysokim poziomie. Mam do niego numer, jak chcesz to wal na pw i się zapytasz co i jak, bo kiedyś słyszałem, że lakiernik co tam robił do niemiec uciekł do pracy. Ale zapytać warto.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Jarecki. W sumie to nie za bardzo wiem o co chodzi, chwalisz go czy troszkę ironia bo ja u niego byłem już kilka lat temu i naprawdę mi odmalował drzwi na tip top. Z B-ni malował u niego swoją 5 ziomek a jeszcze innemu maskę w e46 i obaj byli bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Jarecki. W sumie to nie za bardzo wiem o co chodzi, chwalisz go czy troszkę ironia bo ja u niego byłem już kilka lat temu i naprawdę mi odmalował drzwi na tip top. Z B-ni malował u niego swoją 5 ziomek a jeszcze innemu maskę w e46 i obaj byli bardzo zadowoleni.

oczywiscie Chwale!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

odpowiedz nie potrzebna...

wczoraj odwiedzilem 3 polecanych, popatrzylem jak pracuja i posluchalem jak to zrobia... + porylem im troche banie :lol:

stawiam na Knirscha w Kozminie...

The Garage (na przeciwko osrodka zdrowia) - jest na moim drugim miejscu, favet konkretny, wie co mowi bo mowi z sensem...ale jakos malo zaspiewal

innych podejscie bylo jak za PRLu i nie mogli mi zagwarantowac, ze bedzie dobrze - a zle to mam teraz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe robił koledze 2 razy e65 mi robił audi A8 i widziałem bardzo dużo jego prac :D

Z czystym sumieniem mogę Patryka polecić jedyne co to terminy trzeba troszkę czekać, żeby się do niego wepchać i zdarzyło się, że oddał auto po 1dniowym opóźnieniu. A to, że tanio chłopak robi to chyba dobrze :-) dlatego ma ogrom stałych i nowych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...