Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tak z ciekawości,wiecie moze gdzie warto podjechac z autkiem we wroclawiu przed kupnem w celu sprawdzenia ogolnego stanu ? Nie chce sie wyglupiac z autoryzowanymi serwisami itp z autem za takie pieniadze,ale do jakiegos sprawdzonego warsztatu/stacji diagnostycznej za te 100-200 zl bym w razie czego chcial podjechac,zeby sprawdzili mi je od spodu, jak pracuje silnik, czy przebieg jest w miare realny itp.

/edit sorry dopiero teraz zobaczylem ze dalem jeden post pod drugim,a nie widze nigdzie opcji usuniecia postu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TDS'a ja jednego mam juz za soba i kosztowal mnie naprawde sporo. Niebyl to wklad, zedu 1tys zl tylko z przodu byla 3. Niestety w takim stanie juz kupilem .

dobrze że ja kupiłem już zrobionego kuogkuogkuog

jak będziesz chciał możemy podjechać do JETRONICU na opolską tylko wcześniej potrzebuje info żeby się ustawić z sąsiadem

w przyszłym tygodniu dopiero koło 17 lub później tylko się dowiem jak pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechalem 70 km za wroclaw do dzierzoniowa obejrzec 320i 2.0 150km.

Nawet wzialem ją na przeglad, mechanik powiedzial ze do roboty sworzen i element ktory mocuje stabilizator skorodowal trzeba zaspawac,cala reszta ok.

Wszystko fajnie,tylko w bagazniku parchy,dziura na palca w miejscu gdzie ta zaslepka powinna byc, z przodu nad reflektorem maska szpachlowana bo niby psa uderzyl, zderzak to samo, nadkola wychodzily pruchle- szpachlowane, fotele w pokrowcach bo poprzecinane,ten plastik na drzwiach od srodka ledwo sie trzyma bo jakies mocowanie wypadlo- a przebieg podobno 200tys.

Cena 5800zl, tutaj link:

BMW 320i E36 B.dobry stan (3300387556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tutaj zdjecia mankamentow ktore wyslal mi wlasciciel:

Widac ze te naprawy lakiernicze amatorska robione bo golym okiem widac ze odcien sie rozni,a maska to w ogole masakra:P Ostatecznie nie wzialem i jestem z gosciem w kontakcie.Kurde szkoda no,bo sam silnik super chodzil,ale auto to nie sam silnik przeciez...

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że ja kupiłem już zrobionego kuogkuogkuog

jak będziesz chciał możemy podjechać do JETRONICU na opolską tylko wcześniej potrzebuje info żeby się ustawić z sąsiadem

w przyszłym tygodniu dopiero koło 17 lub później tylko się dowiem jak pracuje :)

Byloby super.

To daj znac jak pracujesz i jakos sie umowimy ,tylko musze zadzwonic w razie czego do goscia od auta z dzien wczesniej:)

Ja pracuje pn. czw. i pt. do 14:00, reszte dni do pozna a w weekend mnie nie ma.

/edit. A propo, tamta bunia 2.0 poszla dzisiaj od reki,gosc z rzeszowa sie na nią napalil i pol polski przejechal lolol

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc kupilem moją pierwszą bunię :D

Wiem ze mnie zlinczujecie,ale wybor padl na 1.6 touring,tą zieloną co wysylalem link wczesniej. Jak zalatwie wszystkie formalnosci i ogarne pare rzeczy ktore trzeba poprawic to wrzuce jakies fotki.

Korzystając z okazji, chcialbym bardzo gorąco podziękować Dudkowi, ktory wykazał się nieocenioną pomocą, bez ktorej nie bylbym w stanie kupic auta.

Dzięki Ci raz jeszcze za poświęcony czas, nerwy do moich glupich pytań i za wszystko co zrobiles :)

btw. Masz zaj****te auto :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że mogłem pomóc i zorganizować sprawdzenie samochodu bmw_2

jak sam słyszałeś od znajomego i widziałeś na kompie stan autka zawieszenia i silnika oraz blacharki (bez dwóch małych rzeczy do zrobienia) cieszy :)

zostało tylko życzyć szerokości przyczepności i powodzenia w modach :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zakupilem pare czesci i jutro robie. Pasek od klimy do wymiany, te koncowki drazka i stabilizatora co mowil mechanik tez juz mam:)

Najbardziej sen z powiek spędza mi ten wyciety katalizator, sam juz nie wiem co z nim (a raczej z jego brakiem:P) zrobic.

Czy probowac robic przeglad w sierpniu,a noz sie uda,czy kupic uniwersalny za 230zl i przyspawac,czy szukac uzywki oryginalnej...

Na nowy raczej mnie nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze klima:)

On mowil ze trzeba tylko napelnic,zobaczymy- juz zauwazylem ze pasek od klimy jest do wymiany i jutro robie, ciekawe co jeszcze:P

Dzisiaj jechalem pierwszy raz w trase- 160km, komfort jazdy miazga, tak wygodnym autem dawno nie jechalem. Wyprzedzanie tez dawalo rade, nie ma szalu ani tragedii. Spalanie w cyklu mieszanym 8-9 l na oko,nie jestem w stanie poki co zbyt dokladnie ocenic.

Kierownicą przy hamowaniu troche rzuca,mam nadzieje ze po wymianie drazkow bedzie git :)

Pomysl z gazem juz sobie chyba wybilem z glowy. az tak strasznej roznicy w portfelu nie bede czul w porownaniu do hybrydowego lanosa ( pol na pol pb/gaz :D)

Najbardziej bolą urzedy- ok. 400 zl za nic, ktore moglbym spozytkowac np. na doposazenie autka w wypasny podlokietnik :P

Poki co, nie liczac stresow zwiazanych ze wszystkimi formalnosciami i drobnymi naprawami, wrazenia mega pozytywne:)

/a tak w ogole to rozwala mnie to forum- obca osoba zaklada temat, 5 stron odpowiedzi i ludzie ktorzy z toba pojadą pomoc. Jestescie rewelacyjni

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest sens takim padłem przyjezdzac:D

a tak powaznie to postaram się ogarnac jakies wolne, oczywiscie jesli to impreza otwarta:P

/edit

Nie chce narazie zakladac osobnego tematu ze zdjeciami mojej beemki, wole sie najpierw poudzielac troche na forum, dlatego wrzucam obiecane fotki tutaj:

[ATTACH=CONFIG]25859[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25858[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25846[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25848[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25849[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25850[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25851[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25852[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25853[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25854[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25855[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25856[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]25857[/ATTACH]

Z rzeczy ktore już zrobiłem:

- koncowki drazkow

- łączniki stabilizatorow

- pasek od klimy

- nabity climatronic

- zbieżność

Co planuje na dniach:

- nowy olej + filtry

- nowe opony letnie (niestety jest teraz na zimówkach), niestety na fele mnie narazie nie stać...

- podlokietnik jesli znajde pasujący :P

Edytowane przez drxz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...