Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar założyć gaz do swojej buni, tylko nie wiem co i jak.

Chciałbym się zapytać czy jest może jakiś kompetentny gazownik we Wrocławiu, który umie robić w Beemkach?

Silnik 2.0Ci

Teraz pytanie drugie poniewaz mam wersje przed lift 150 koni ale mapa jest wgrana na 170koni i jezdzi faktycznie lepiej, czy zakladajac gaz robił by pod aktualna mape czy pod 150 raczej?

Prosiłbym ewentualnie o jakieś numery i delikatne oświecenie mnie w temacie o ile to mozliwe pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem w Radwanicach w Eko-Almie, znałem warsztat z polecenia dwóch osób i naczytałem się o nich dużo dobrego.

Mam taki sam silnik jak Ty (chyba) - 2 litry 150 KM. M52TUB20. Instalacja kosztowała mnie tam 3200 (przy rozbiciu na raty), gotówką jest to równe 3000. Ale jestem bardzo zadowolny, auto chodzi na gazie idealnie, nie widzę różnicy w dynamice jazdy.

Spalanie - 11-12 w trasie (autostradowo 130-140), 13-14 w mieście, 15-15,5 w mieście kiedy mi się spieszy. Gdyby mi się spieszyło na każdych światłach i każdej prostej itd to pewnie by było więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się też nad v-gaz w Wilczycach. SSzukałem info na lpg forum i najwięcej osób poleca tego kolesia.

O tak, tam bodajże te instalacje robi Paweł - ten słynny Paweł ;) też chciałem do niego jechać bo podobno nikt nie robi instalacji tak jak on no ale ograniczyły mnie fundusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja robiłem w autogaz w jeszkowicach polecam mechanicznie jak i wizualnie jest to ogarniete AUTOGAZ A.Z Montaż ? Serwis instalacji gazowych LPG Wrocław Jelcz-Laskowice Oława

jest w galeri jeszcze pare innych bmw

BMW E34 530i V8 kombi

Edytowane przez pascal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...