Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko co do zawiechy ---- miałem u siebie springi h&r i jedna z tyłu mi sie rozleciała -chcę kupić nowe i chce żeby było jak wcześniej ale stale cos wynajduje czego nie kminie

Sprężyny sportowe H&R 55/35 BMW E46 +M-technik (3653103723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Sprężyny sportowe H&R 35/20 BMW E46 03/98> (3653103687) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

w pierwszym linku jest że do m-technik -55 -35 w drugim zwykłe -35-20

po rozkodowaniu vin mam sportowe dostosowanie podwozie -więc o co tu chodzi jakie ja mam wkońcu dokupić te springi ????????? nr katalogowy sie zgadza na jednych i drugich jest taki sam ale o co chodzi z tym m-technik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie m -tech jest o dwa centy niższe od zwykłego...:)

do ciebie będą potrzebne te z pierwszego linku- uzyskasz obniżenie 35/10od tego co masz o ori m tech...

Coupe / Compact / Cabrio / Sedan / Convertible

(z wyjątkiem 330d i M3)

również z M-Technik

jaki ty masz motor????

Edytowane przez PRZEMO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr katalogowy h&r który miałem założony były z obniżeniem -35-20

do m-technika jest nr katalogowy z obniżeniem -55-35 jeżeli domnie ma byc do m-technika to bedzie o wiele niżej niż miałem a miałem dosyć nisko

aaaa ! już sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup gwint i po problemie :4:

mam gwinta ale za tysiaka i szczerze odradzam wszystkim !!!!! kupowania takiego syfu ----- chcę założyć ori zawieszenie na zime i sprezyny h&r na wiosne kupie coś konkretnego ale na to potrzebuje 3 /4 kafle nigdy wiecej taniej tandety -wsiadając do auto już słysze ten zasrany gwint

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz jakis dziwny problem, powinienes to reklamowac,

mam MTS (prawie to samo co TaT) i nic takiego u mnie nie ma, jedyne co to tylne sprezyny sa masakryczne miekkie i dobijaja na namniejszym dolku

Edytowane przez tazunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sprężyn to tyl tez mam miekki -myslisz żeby to reklamować???pewnie będzie milion problemow z tym aby cokolwiek wywalczyć no ale sprobuje

ta zawiecha od początku cos nie tak chodzila ,myslalem ze to te lozyska przy kielichu ale wymienilem i dalej to samo-dodam ze te odglosy sie stale ,nasilaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego u mnie nie ma skrzypienia -cięzko opisac ten odgłos ale to nie skrzypienie i nie te objawy z linku co podałeś -może później wstawie filmik tylko zobacze czy dobrze to słychać na filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...