Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, moje E46 stoi pod samymi oknami kamienicy ale mam wrażenie że ktoś mi się do niego dobierał :( Słyszeliście może o przypadkach kradzieży reflektorów w E46? bo nie wiem co innego mogliby wyciągać spod maski (silnik? oO) Na pewno ktoś się szarpał z cięgnem do otwierania maski bo było wyciągnięte między żeberka grilla. Pojawiły się też jakieś dziwne rysy na tej metalowej belce trzymającej reflektory jakby ktoś chciał tam podważyć maskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe. To jest dziadostwo na maksa. Nic tylko łapy przy samej dupie u******lić...

Lepiej uciąć im jaja, co by przypadkiem się nie rozmnożyli.

A łepki to amatorzy jacyś. Jakby chcieli je ukraść, to by je ukradli.

Mi kiedyś w motocyklu rozwalili stacyjkę pod kamienicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nic! Minionej nocy wlamali sie do kumpla audi a6, i wiecie co zrobili? Otworzyli maskę i ukradli czujnik podciśnienia :) wart 150 zl :)

Sent from my RM-821_eu_poland_360 using Tapatalk

No ci to choć wiedzieli co im potrzeba. ;-)

Wysłano z Sony S za pomocą TapaTalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz szczęście że nie mieli takiego pomysłu A reflektory z BMW X5 kradnie się tnąc błotnik - Pokazywarka.pl :bag:ręce przy samej du***

Zamurowało mnie...

Najlepiej że auto stoi dokładnie pod moimi oknami kamienicy. W podwórzu no ale pod oknami. I mieli czelność majstrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na złodzieja nie ma rady kolesiowi kołpaki z golfa4 zdjęli a zaparkowane pół metra od okna sypialni przy szeregowych domkach

ja mam tak ustawioną czułość alarmu że jak szybciej przelatuje gołąb to wyje :) :) :)

a poważnie to lekkie puknięcie szarpnięcie za klamkę to wyje nawet jak jest burza albo coś głośnego przejedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...