Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam zamiar na wiosne lekko obniżyć auto, jakies 40mm stąd moje pytanie jakie polecacie sprężyny, chodzi mi o najlepszy stosunek jakości do ceny (na najcie dowiedziałem się że przy 40mm nie trzeba zmieniać amortyzatorów)

przy okazji czy są jakieś sztuczki żeby felgi nie gineły w tym aucie mam 17" i brak funduszy na większe, a chce żeby przy lekkim obniżeniu były one jakoś w miare widoczne.

Edytowane przez kleyone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mojej e39 530i kupilem same sprzezyny MTS-technik -40mm i szczerze powiem ze prawie nie widac roznicy, faktycznie moze minimalnie siadło ale nie 4cm a moze 2cm ale nie mierzyłem, dalej pieje wiec na wiosne chce zrobic jakis dalszy krok. Moze przy 530d siadze lepiej.

Jak uda Ci sie kupic same przody to daj znac bo mam jeszcze prawdopodobnie w garazu 2 nowe tylne sprezyny ktore mi zostaly z tego zestawu, chyba ze czekasz z tematem do wiosny to bede mial na pozbyciu caly zestaw :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw nazwe tematu bo "Prosba o porade" za wiele nei mowi.

Sprężyny obniżające EIBACH BMW E39 45-50/30 Żory (3690279116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Silesia ma dzial na forum mozesz skrobnac posta, byc moze zrobia lepsza cene ;)

Chyba Jaro mial w e46 Pro Kit'a i byl zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. w takim razie sprawę sprężyn mamy mniej więcej z głowy, wybór padnie na eibach'y. pozostaje kwestia dystansów co polecił PawelDSW, rzeczywiście moje koła są trochę "schowane" co byście polecili w tej kwestii czy 20 mm wystarczy? są dystanse lepszej i gorszej jakości? jestem kompletnym laikiem w temacie tuningu, ponieważ moje auto w ogóle nie miało poddawać się temu zabiegowi ale po wizycie na najcie to nie może tak zostać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kupiłem kiedyś ta-technix -40...obniżyło mi zawieszenie o conajmniej 80mm od zdrowego,fabrycznego. nie wiesz co kupujesz,widzisz gotowy efekt. albo ci sie podoba albo nie.moim skromnym zdaniem totalna improwizacja.teraz zdecydowane wybrałbym gwint,a przynajmniej na przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak więc pytałem na silesiaparts, okazało się że do mojego auta nie pasują sprężyny które polecił Nem

Sprężyny obniżające EIBACH BMW E39 45-50/30 Żory (4035252831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nie wiem dlaczego, ale nie pasują :D

tak więc ponawiam pytanie, czy doradzicie coś w podobnej cenie i o podobnych właściwościach? grzebałem dzisiaj trochę po allegro, ale kompletnie nie wiem której marce można zaufać a którą omijać szerokim łukiem, dlatego wole zapytać, nie ukrywam że cena gra pierwsze skrzypce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co komentować mts jamex to zwykły drut zwinięty na w sprężynę bez żadnych właściwości jezdnych wielkie ***** :shock: kiedyś to kupiłem to przód niewiele sie opuścił a z tyłu koła to sie schowały w nadkole jeździc sie nie dało najlepsze do bmw to eibach mój numer jeden komfortowo z obniżeniem i dobrym prowadzeniem drugi zestaw to h&r i dalej już nic , szukaj używanych sprężyn które już są ułożone i gleba bedzie odrazu jak trzeba :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...