Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 318is VS 320


M1sieK

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chce oszczędzać na samochodzie to niech sobie kupi punto jedynkę najlepiej 1.1 z gazem. Mało pali i części grosze :party: BMW nie kupuje się dla oszczędności... :2bacik:Ja za moje coupe r6 zapłaciłem nie mało, w ciągu 1,5 roku dołożyłem około 3 tyś zł. Pali między 11-15 lpg, do tego jak przychodzą zimne dni trzeba sporo benzynki tankować bo idzie jak woda. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony że mam takie auto i nie mam zamiaru go zmieniać. Jadę wygodnie, silniczek mruczy, no i w końcu jest to BMW :bmwsexemofg3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie widze jakis powaznych minusow jesli chodzi o silnik 2.0 fakt znudzi sie po jakims czasie ta moc ale kolega zaczyna przygode z BMW wiec wiadomo ze nie bedzie startowal odrazu z m3 tym bardziej ze niema prawdopodobnie jakiegos kosmicznego budzetu. Decyzja juz zreszta zapadla:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce oszczędzać na samochodzie to niech sobie kupi punto jedynkę najlepiej 1.1 z gazem. Mało pali i części grosze :party: BMW nie kupuje się dla oszczędności... :2bacik:Ja za moje coupe r6 zapłaciłem nie mało, w ciągu 1,5 roku dołożyłem około 3 tyś zł. Pali między 11-15 lpg, do tego jak przychodzą zimne dni trzeba sporo benzynki tankować bo idzie jak woda. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony że mam takie auto i nie mam zamiaru go zmieniać. Jadę wygodnie, silniczek mruczy, no i w końcu jest to BMW :bmwsexemofg3:

Dokładnie BMW musi palić skoro kupiłeś R6 to czemu latasz na zapalniczce bo czegoś tu nie rozumiem , przecież zagazowanie BMW to grzech . Twoja wypowiedz jest nawet nie spójna pali 11-15 LPG a Benzyna w zimie idzie jak woda , latasz w końcu na LPG czy na benzynie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagazowanie BMW to grzech

Nie w tym kraju gdzie na litr benzyny trzeba tyrac pol godziny lolollolollolol Znalazl sie Rockefeller :4:

Benzyna w zimie idzie jak woda , latasz w końcu na LPG czy na benzynie

Przeciez silnik musi osiagnac pewna temperature zeby przelaczyc sie na gaz. :bag:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tym kraju gdzie na litr benzyny trzeba tyrac pol godziny lolollolollolol Znalazl sie Rockefeller :4:

Może tego nie odczułeś ale poprzedni post jest napisany ironicznie . Piszą posty o kupnie zagazowanego Tico a sami latają na gazie.

Albo ktoś szuka oszczędności między spalaniem i utrzymaniem albo nie i tylko i wyłącznie oto mi chodziło.

Każdy kupuje motor który będzie w stanie utrzymać .

Rockefeller jeszcze nie jestem może kiedyś :lol:.

Przeciez silnik musi osiagnac pewna temperature zeby przelaczyc sie na gaz. :bag:

Wiem że silnik musi się rozgrzać ale ile spalisz PB na jego zagrzanie. Może faktycznie idzie na to setki litrów a ja jeszcze po prostu o tym nie wiem :lol:

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że silnik musi się rozgrzać ale ile spalisz PB na jego zagrzanie. Może faktycznie idzie na to setki litrów a ja jeszcze po prostu o tym nie wiem
Kolego nie wiem jakie robisz odcinki, ale ja np. w dni poniżej zera jeżdżę przeważnie na benzynie bo czesto robię odcinki rzędu 3-4 kilometrów i nie przełączy Ci się auto na gaz kumasz? 4 kilometry X 10 przejazdów = 40 kilometrów. Nie wiem czy wiesz ale zimny silnik chodzi na podwyższonej dawce. Więc nie bajeruj o hektolitrach. W porównaniu z okresem letnim, zimą benzyny idzie duuużo więcej. Kto jeździ na lpg ten wie. Znam takich co mieli takie podejscie do gazu jak Ty, po czym minął jakiś okres czasu i zakładali sami gaz :lol: Pozdrawiam happy_bmw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ na lpg ten wie. Znam takich co mieli takie podejscie do gazu jak Ty, po czym minął jakiś okres czasu i zakładali sami gaz :lol: Pozdrawiam happy_bmw

Ja wcale nie jestem przeciwnikiem Lpg bo chyba tak to odebrałeś , w całym temacie ciągle drążę że R6 pod każdym względem będzie droższe w utrzymaniu niż R4 .

Irytują mnie wypowiedzi typu nie stać cię na R6 to kup sobie Tico .

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Piszą posty o kupnie zagazowanego Tico a sami latają na gazie.''

Dokładnie kup sobie 320i i wstaw gaz bo nie masz wystarczającej ilości kasy żeby ją tankować i ból dupe zciska.

Pojadę konkretnie i powiem tak: żadne wasze 320 z gazem i stożkami z chin nie objedzie mojej 318is coupe.

Jak ktoś chętny i zaoszczędził na gazie to proponuję po 3000zł od łba zakład na prostej lub winklach. Pozdrawiam i życzę oby tak dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie zauważyłem a swoją pierwszą 320i przez 4 lata 100 tyś zrobiłem i ani vanos ani przepływka mi nie padły a auto było z 94 roku, wymieniłem w nim pompę paliwa, wody, termostat i visco a poza tym tylko części eksploatacyjne więc nie wiem skąd te kosmiczne koszta bierzecie!? Zresztą sebo293 nią jeździł jak sprzedawałem to może powiedzieć w jaki stanie był piec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawia mnie wasze wpisy on prosi o rade a wy sie jedziecie eheh pozatym jaki IS ^^ wciagnie na prostej b20 isy sa szybkie i tyle ale ja jadac trase do włoch zapiedalajac odczuwam róznice miedzy IS'em a r6 hehe ja was prosze wjedzcie na autostrade i pojezdzijcie troche :) na starcie moze i tak bo liczy sie wkładka miesna(Kierowca) ale potem. Jezdzilem is'em miałem 2.0 w coupecie,i mam teraz w kombi.. przy 200km/h hehe r6 brzmi az milo a IS chodzi jakby mial zaraz spad maski wyskoczyc.

czesci sa tanie we wszystkich wersjach silnikowych bo to nie rok 2000 tylko 2013 duzo sie pozmieniało i nie mówie tu o bóg wie jakich chinskich czesciach choc polówa Febi czy ruvilla czy kij wie jakiej innej firmy jest robiona w chinach...

pozdrawiam

i do zobaczenia 29 :)

Edytowane przez CzAkSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...