Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E60 co sadzicie ? Warto czy . . .


SoulRea

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze napaliłem się na kolor biały jednak sam już nie wiem tak do końca.

Znalazłem niedaleko z uwagi iż jadę w tamtym kierunku dziś wieczorem chciałbym zerknąć na ten egzemplarz.

W sumie na zdjęciach się nie dopatrzyłem wielkich ubytków wiadomo 10 letnie auto lecz liczę na wasze sugestie i baczne oko.

link:

JEDYNA TAKA BMW E60 ZOBACZ I OCEN GODNA UWAGI (3805599377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3805599377_3

No fakt zły dział prosił bym o przeniesienie .

Edytowane przez SoulRea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w obejżyj mi auto,.... ale, tu cena jest jakaś taka ...niska... ja swoją mam bez m-paka za to z pełną historią no i taki przebieg ale udokumentowany, jak chcesz to zerknij, a nóż :D wygląd ładny nie ma co się przyczepić, do tego kompa podpiąć i sprawdzić blachare..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie kłopot z tym kompem, wyniosło mnie od was do Poznania a tu jak narazie **** blada nie znam nikogo z kompem. Prawdopodobnie będę tam za późno żeby do salonu podjechać. :( Zobaczyć zobacze ja na pewno. miernik lakieru mam jednak bez kompa wolał bym nie kupować. W razie czego wezmę Vin to się rozkoduje będzie coś więcej widać może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fotel kierowcy to przebieg mało realny.

Kolor to jak na mój gust orientblau lub coś podobnego. /Miałem taki w e39 :lol:/

Cena przyzwoita ale boje się że coś z tym autem jest nie tak. A i nie wiem czy zauważyłeś ale kontrolka poduszek się pali i nawet na jednym foto ma błąd poduszek na navi.

Pozdro

Oli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...