Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E60 , POMOCY, wtryskiwacze zalane


carek1995carek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem tu nowy,

Od tygodnia mam e60 z silnikiem diesla 2l, 163km(przed lift). Chcę żeby ktoś mi doradził co trzeba naprawić, a mianowicie poci się w miejscu gdzie znajdują się wtryskiwacze. Najbardziej przy 1 i 2. Jak dam dużo gazu to czuć ropę w samochodzie. Czy wymiana uszczelniaczy coś pomoże? (Podkładki miedziane i oring). Ktoś miał taki problem? Dodam, że przewody od wtryskiwaczy są w miarę suche.

Screenshot_2020-06-17-17-00-59-063_com.facebook.orca.jpg

Screenshot_2020-06-17-17-00-51-332_com.facebook.orca.jpg

Screenshot_2020-06-17-17-00-56-344_com.facebook.orca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu wziął bym kolegę/żonę/teściową/pana Mietka z pod sklepu, żeby patrzył skąd leci przy dodaniu gazu.

Jak byście nie zdiagnozowali skąd leci na pewno wszystko bym rozkręcił zobaczył w jakim jest stanie: zmiażdżone, wyrobione, uszczerbione itp. Nie wiem ile kosztują te wszystkie uszczelki i podkładki, ale jak koszt nie jest zabójczy to bym wymienił wszystkie jeżeli dalej te same od nowości.

 

Moim zdaniem temat do ogarnięcia w dwie osoby. Bastars już dużo podpowiedział w temacie gdzie mogło by ciec.

 

PS Na zdjęciach nic nie widać gdzie by leciała ropa. Może to nie wtryski, a kolektor wydechowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam nie dasz rady to podjedź do mechanika ogarnie ci to na bank, koszty nie powinny być zabójcze. 

Nie wiem skąd jesteś kolego ale jak okolice Wrocławia, to kilka namiarów na naszych speców znajdziesz na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...